350 TL SSD tavsiyesi

efekaanbaser

Hectopat
Daha fazla  
Herkese iyi forumlar,
Bilgisayarımın kapasitesini arttırmak için SSD almak istiyorum. Sadece oyun oynadığım için M.2 SSD aramıyorum. Bütçem ise 300-350 TL civarı, tavsiyelerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese iyi forumlar,
Bilgisayarımın kapasitesini arttırmak için SSD almak istiyorum. Sadece oyun oynadığım için M.2 SSD aramıyorum. Bütçem ise 300-350 TL civarı, tavsiyelerinizi bekliyorum.
James Donkey'in 240GB'lıj SSD'lerine bakabilirsin.

Bütçenize 15 TL daha ilave edebilirseniz Samsung'tan şaşmamanızı öneririm.
James Donkey'in 240GB'lık SSD'lerine bakabilirsin.
Ne idiği belirsiz bir model. TBW belirsiz, firmware belirsiz, yongaların kalitesi belirsiz, kendi sitesinde hiçbir bilgi yok. Kimi sistemlerle uyum sorunu bile çıkartabiliyor.

Forumda aramızda bu modele James Eşek diyoruz.

James eşek gibi firmaların ürünlerini sakın almayın. Samsung firmasını öneririm, zaten bütçeniz yetiyor ve en iyi SSD üreticisi.
Eğer 250 yetmez derseniz, 419 TL'ye bunu almanızı öneririm.

Bütçenize 15 TL daha ilave edebilirseniz Samsung'tan şaşmamanızı öneririm.

Ne idiği belirsiz bir model. TBW belirsiz, firmware belirsiz, yongaların kalitesi belirsiz, kendi sitesinde hiçbir bilgi yok. Kimi sistemlerle uyum sorunu bile çıkartabiliyor.
Fiyat Performans için güzel bir model.
Ülkede anlayamadığım bir biçimde Samsung ve MSI Fanboyluğu var. Fiyat Performans ürünlere açık olun.

Fiyat Performans için güzel bir model.
Ülkede anlayamadığım bir biçimde Samsung ve MSI Fanboyluğu var. Fiyat Performans ürünlere açık olun.
Fiyat performans demek ucuz etin yahnisi demek değildir. F/P demek kalitesi bilinen, az sorun çıkartan, vaat ettiği özellikleri veren ucuz ürün demek.

James Eşek gibi ucuz etin yahnisine para ödenmez. Daha ucuza Kingston A400 gibi fiyat performans bir SSD alınabilir. James Donkey'den kat kat kaliteli olduğu kesin. :)
Esprilerini küçük çocuklara yap, seviyene inmeyeceğim.
Üslubunuza dikkat edin!

Yeni konular

Geri
Yukarı