350 TL VDSL modem önerisi

Asdasgudas

Hectopat
Makaleler
7
Yer
Muğla
Bir arkadaşım evine yeni internet bağlatacak ve Turknet'ten modem için 345 TL istemişler ben de sağlayıcı modemlerini pek beğenmediğimden alma dedim. Tercihen Vatan, Teknosa veya Mediamarkt mağazalarına direkt gidip alabileceğimiz bir modem arıyoruz. 35/8'lik paket kullanacak. Wi-Fi daha çok kullanıyor Wi-Fi tarafı güçlü olursa iyi olur.
Bu modemi düşündük Mediamarkt'ta bugün vardı. Sizce nasıldır?

Hocam genelde extra modeli öneriliyor bir merak ettim bir problem çıkarır mı diye.
Bir de şu var ikisi de aynı fiyat bandında hangisini önerirsiniz?
Omni dsl öneren de çok var
İndirime girerse alınır ama bence bu fiyatta keenetic

Bir arkadaşım evine yeni internet bağlatacak ve TurkNet'ten modem için 345 TL istemişler ben de sağlayıcı modemlerini pek beğenmediğimden alma dedim. Tercihen Vatan, Teknosa veya MediaMarkt mağazalarına direkt gidip alabileceğimiz bir modem arıyoruz. 35/8'lik paket kullanacak. Wi-Fi daha çok kullanıyor Wi-Fi tarafı güçlü olursa iyi olur.
Bu modemi düşündük MediaMarkt'ta bugün vardı. Sizce nasıldır?

Extra DSL ve Omni DSL kullanıyorum.
Extra DSL 5GHz destekli, Omni DSL 5GHz destekli değil. Fiyat skalasında zaten emsalleri desteklemiyor. Omni DSL öneririm düşünmeden satın alabilirsiniz sorun çıkarmaz güzel cihaz.

Extra DSL ve Omni DSL kullanıyorum.
Extra DSL 5GHz destekli, Omni DSL 5GHz destekli değil. Fiyat skalasında zaten emsalleri desteklemiyor. Omni DSL öneririm düşünmeden satın alabilirsiniz sorun çıkarmaz güzel cihaz.
Hocam zaten cihazları o kadar yeni değil 5 GHz desteklemiyordur yüksek ihtimalle. Ben de VMG-3312B10-B kullanıyorum hala evdekiler pek hissetmiyor 😀 Omni çok övülen bir marka. Ama denk gelmediğim bir model olduğu için hemen Sosyal'e danışayım dedim. Teşekkür ederim.

Geri
Yukarı