350 TL'ye Direksiyon Seti Önerisi

Hatamı söylemekten adama yardımcı olamamışsınız sizde? O ne olacak?

Arkadaşa attığınız linkdeki ürünün stand olduğunu direksiyon olmadığını söyleyerek sizin yaptığınız hatayı telafi ettim. Belki de sizin attığınız linke güvenip 450 TL'ye stand almış olacaktı. Değil mi? Bu da bir yardım bence.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu parada Logitech Driving Force GT'den başka bir şey bakmayın. 350 TL civarına zor düşer ama piyasayı takip etmek gerekir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle sakın 180 derece direksiyon seti almayın. Bende var şuan dolapta yatıyor. Uzun bir sure kullandim 180 derece direksiyonu daha sonra 900 derece Logitech G27 aldım. Bayadır G27 kullanıyorum 900 derece ve manuel vitesin tadi bambaşka. Elinizdeki butce ile G25-G27 almak imkansiz ancak bütçeyi 50-100 TL arttırıp Logitech DFGT ye yonelmenizi tavsiye ederim. Tabii ki piyasayi iyi arastirmak ve mümkünse elden almak en iyisi. Ben 1 seneden daha fazla aradim G27 yi kendi sehrimde bulmak için, daha sonra bulup elden aldim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı