350 TL'ye oyuncu kasası vs 1 TB HDD

MEHMET SYCK

Picopat
350 TL var. MasterGame ANQA oyuncu kasasını mı almalıyım? (kendi kasamın hava akışı berbat) Yoksa 1 TB HDD mi almalıyım? Kullandığım HDD çok ses çıkarıyor ve arada çıt çıt sesler geliyor, bazen de motor gibi çalışıyor.

Sizce hangisini almak mantıklı olur?

Munis5056

Centipat
Kasanda sadece 1 tane HDD varsa, o HDD gidici. Alırsın kasayı 2 gün sonra HDD gümler. Yerinde olsam 300 TL'ye bir kasa 50 TL'ye de ikinci el idaretenlik 500GB HDD alırdırm. Ama SSD vs varsa ya da 2. depolaman kasa daha mantıklı.

firamhte

Picopat
Yer
Gamepower'ın Fabrikasında Power Supply Üretiyor
Buna bakın hocam.
@KoltuktakiElektarlar neden üzgün attınız hocam? Normalde Zalman T7 atacaktım fakat 500 TL olmuş. Bende mesh bir kasa attım. Bilmeden yanlış bir bilgilendirme yaptıysam özür dilerim.

Son düzenleme:

Eren Yeşil166

Hectopat
Yer
51. Bölge
Buna bakın hocam.
@KoltuktakiElektarlar neden üzgün attınız hocam? Normalde Zalman T7 atacaktım fakat 500 TL olmuş. Bende mesh bir kasa attım. Bilmeden yanlış bir bilgilendirme yaptıysam özür dilerim.

Makaleler
2
Yer
Geri döneceğim...
Buna bakın hocam.
O zaman tamam. Bayağıdır takip etmiyordum bayağı bir artmışlar demek ki. Elinde fan varsa bunu da alabilir. Bence T7 daha güzel ama.

Son düzenleme:

Eren Yeşil166

Hectopat
Yer
51. Bölge

Yeni konular

Yukarı