350 TL Kaliteli Oyuncu Kasası Önerisi

Makaleler
8
Yer
Gaziantep
Daha fazla  
En fazla 350 TL bütçe ile kaliteli , cam veya PVC'li bol fan yuvalı bir kasa arıyorum. Corsair Carbide Spec 04 model kasayı beğenmiştim fakat sadece 5 tane fan takılabildiğini öğrenince vazgeçtim. En az 6 fan yuvalı, camlı bir kasa önerir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk başta zaten R20 alacaktım. Bayramdan önce 250 TL idi. 300 TL den düşmüştü. Bayramdan sonra hemen sipariş ederim dedim ama bayramda indirim bitti ve en son baktığımda 306 TL idi. Birde o kasayı o kadar çok gömdüler ki yok çok kalitesiz beş para etmez falan. bende vazgeçtim. Şuan o Mastercase Pro 3 kafama çok yattı. dediğim gibi anakart sorununu aklımda çözersem hemen sipariş edicem.

İlk başta zaten R20 alacaktım. Bayramdan önce 250 TL idi. 300 TL den düşmüştü. Bayramdan sonra hemen sipariş ederim dedim ama bayramda indirim bitti ve en son baktığımda 306 TL idi. Birde o kasayı o kadar çok gömdüler ki yok çok kalitesiz beş para etmez falan. bende vazgeçtim. Şuan o Mastercase Pro 3 kafama çok yattı. dediğim gibi anakart sorununu aklımda çözersem hemen sipariş edicem.
Şahsen ben sıfırdan kasa alacak olsam sac kalınlığına felan bakmam .5 olsada bükülecek 0.7 de olsa bükülecek üstünde tepinmeyeceksin sonuçta fan kalitesi nasıldır onu bilmiyorum psu yu farklı bir model alıp geç derim yada elinde varsa takıp kullanırsın.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı