350 TL'ye Oyuncu Klavyesi

Klavyenin mekanik olmasına dikkat et, gerisi renk, şekil, ışık... Benim tavsiyem klavyeye 150 tlden fazla para vermemen. Bir yılı aşkın süredir G103 kullanıyorum hiçbir sorun yaşamadım. Şunuda ilave edeyim, rekabet içeren oyunlar oynuyorsan kesinlikle kablosuz klavye alma.

Apex ne gözünü seveyim, bütçene uyuyor diye 325 tl yi ziyan etme. Alıcaksan taş gibi bişey al eskiyince yenisini alırım diyeceğin bişey olsun. Oda olursa SteelSeries 6gv2 olur. Şiddetle tavsiye ediyorum. Tr layout yok ama klavyeyi kullanmaya başladıktan sonra umrunda olmadığının fakına varırsın.

370 TL civarı ver Thermaltake'yi evine götür. T1'den T12'ye kadar olan makro tuşları ve ISS ile profil değiştirerek 60 makroya kadar çıkartabilme. TR layout olması. En önemliside bileklik kısmının olması. 6gv2'ye gerek yok. Ayrıca 6gv2'nin tuşları bir oyuncu için ideal değil. Çok çabuk siliniyor. @safak çataklı

Bu işlerden pek anlamıyorum. Thermaltake klavye konusunda nasıl? Daha önce hiç kullanmadım. Bu yüzden sormak istedim. Rahat bir şekilde 2 yıl kullanabileceğim bir klavye arıyorum.

Bu işlerden pek anlamıyorum. Thermaltake klavye konusunda nasıl? Daha önce hiç kullanmadım. Bu yüzden sormak istedim. Rahat bir şekilde 2 yıl kullanabileceğim bir klavye arıyorum.

İncelemesini yaptım. Ve şuanda kullanmaktayım. Kullanımda bir eksisini göremedim. Buradan incelemeye ulaşabilirsin. Resimlerde klavye büyük çıkmış. Normalde bilekliği kullanmıyorum. Çünkü elimi kaydırıyor. Bilekliği çıkartınca klavye biraz daha kibarlaşıyor ve sade bir görünüm kazanıyor. Deneyim olarak'ta ilk hafta çok zorlanabilirsiniz. Çünkü klavyede çok fazla makro tuşu var ve bunlar sol tarafa konumlandırıldığı için elim ESC yerine oraya kayıyor. Bunun dışında mükkemel bir klavye. Almayı düşünürseniz şimdiden hayırlı olsun :).

Tamam TT alacağım. Klavye görünüş olarak hoşuma gitti.

Ürünü an itibariyle sipariş ettim. Yardımlarınız için teşekkürler.

6gv2 veya TT'nin mekanik klavyesini önerirdim. Zaten siz TT'nin ürününü almışsınız. Mekanik olmayan bir oyuncu klavyesine tonla para dökmek gereksiz. 6gv2'nin tuşları o kadar hızlı silinmiyor ve oyuncu dediğin her yeri ezbere bilir zaten. :D

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı