3500-4000 Tl Arasi Gaming Notebook

Kobe.Bryant_23

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Istanbul, Turkey
Daha fazla  
İyi gunler arkadaslar. Baslikta da belirttigim gibi bir gaming notebook yazarmisiniz. Butcem 5000 TL'ye kadar yukselebilir ancak cep telefonu da alacagim ve Note 3 Neo istiyorum. 1600 TL civarinda yani 5000-1600 = 3400 TL. Ancak gerek olursa 900 TL'lik Lumia da alabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Buyur kardeşim, bence şu an en makulu bu. Ben de bunun GTX 770M'li olanını kullanıyorum, gayet memnunum :)
MONSTER® TULPAR T5 V1.1.1 15.6" - MONSTER NOTEBOOK > TULPAR
Peki ısınma sorunu vs. yapıyor mu?
Arkadaşım, 3500-4000 TL bütçem var diyorum sen gidip GTX 765M'li laptop öneriyorsun :D .

Valla turbo fan var zaten. 3-4 saat aralıksız oynayınca azıcık ısınma oluyor ama turbo fanı açınca buz gibi oluyor. :) Fanın yanına kağıt falan koyma savuruyor. Benden demesi. :D

Valla turbo fan var zaten. 3-4 saat aralıksız oynayınca azıcık ısınma oluyor ama turbo fanı açınca buz gibi oluyor. :) Fanın yanına kağıt falan koyma savuruyor. Benden demesi. :D
Teşekkürler. Ama Türkçe kurallarını ihmal etme, ceza alabilirsin.

Msi GT60 ve GT70 de bakabilirsin. GE ve GS serisinin ilerde ekran kartını değiştiremezsin ancak GT serilerinin ekran kartı haricidir, ana karta monte edilmemiştir. Upgrade için en ideal model olarak görüyorum. Uzun vadeli kullanımda değerini anlarsın.

MSI Global GT60 2PC Dominator

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı