3500-4000 TL Arası Laptop Önerisi

Tregrast

Hectopat
Daha fazla  
Başlıkta belirttiğim gibi bu fiyat bazında bir Laptop'a ihtiyacım var. Bu fiyat aralığında aradığım bilgisayar Full HD (1920X1080) ve 8 GB RAM. Kullanım amacı oyundan çok okul-iş olacağı için kolayca ısınabilecek bir bilgisayar olmamalı. Genelde proje ve film/dizi için ihtiyaç var, bir de malum canlı ders olayı çıktı, haliyle ihtiyaç daha da arttı. Ayrıca gelecek yıl üniversiteye gideceğim için uzun ömürlü olması çok çok iyi olur. Bu fiyat bazında alınabilecek en iyi Laptop'u önerir misiniz?

NOT: "Şu kadar ekleyip şunu alınız" tarzında önerilerde bulunmayınız. 1TL bile arttıramayız, imkanlar buna el veriyor.

o olmazsa bu

O olmazsa bu.

Bu ürünler de çok güzel. Ama bu da güzel Acer Aspire A315-42G-R4EN AMD Ryzen 5 3500U 8GB 256GB SSD Fiyatı
Şansa bak ki hep uygun fiyatlılar Ryzen 5 3500 :D.

Merhaba ben de 3500 civarı bir laptop almak istiyorum, aşağıdaki cihazı beğendim ama satıcılarla n11 üzerinden görüştüğümde laptopun müşteriye gönderilmeden önce açılıp ram upgrade yaptıklarını belirttiler. Normalde cihazın fabrika çıkışı 4 gb ama 8 gb'a yükseltilerek satılıyor. Tabi bu işlemden sonra cihaz bize açılmış olarak geliyor. Pek içime sinmedi ve kararsız kaldım.

https://www.hepsiburada.com/hp-255-g7-amd-ryzen-5-2500u-8gb-256gb-ssd-freedos-15-6

Merhaba ben de 3500 civarı bir laptop almak istiyorum, aşağıdaki cihazı beğendim ama satıcılarla N11 üzerinden görüştüğümde laptopun müşteriye gönderilmeden önce açılıp RAM upgrade yaptıklarını belirttiler. Normalde cihazın fabrika çıkışı 4 GB ama 8 GB'a yükseltilerek satılıyor. Tabi bu işlemden sonra cihaz bize açılmış olarak geliyor. Pek içime sinmedi ve kararsız kaldım.

https://www.hepsiburada.com/hp-255-g7-amd-ryzen-5-2500u-8gb-256gb-ssd-freedos-15-6

Yeni konu açın.

Yeni konu açın.
Açtım ama başlığı değiştirmişler. Burda paylaşarak konuyu başlatan arkadaşa da önerilerde bulunmuş olurum diye düşündüm. Sonuçta ben de 3500 civarı laptop arıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı