3500 - 4000 TL arası telefon önerisi

Bütçe
4000

Kamurannn

Hectopat
Daha fazla  
İyi günler, başlıkta belirtmiş olduğum gibi bütçe bu aralıkta, telefonu bir başkası alacak ve O, satıcı ile iletişime geçtiğinde, Realme 7 Pro almak istediğini söylemiş ve satıcı, birkaç ay sonra sorun yaşayabilirsin, bu ürünü ileride satmak istesen biraz zorlanır hatta 1000 TL anca satarsın, bundan daha iyi marka, tanınmış ve özellik bakımından daha iyi olarak sana A71 önerebilirim, demiş. Durum bu, ne yapacağı konusunda biraz kararsız. Sizler, bir başka veya bu fiyat bandında bunlar iyiyse hangisini önerirsiniz?

8 GB RAM + hafızası yüksek + kamera özellikleri iyi + şarj, önceliği bu, telefon için önemli olan şeylerin hepsi sanırım :)

İyi günler, başlıkta belirtmiş olduğum gibi bütçe bu aralıkta, telefonu bir başkası alacak ve O, satıcı ile iletişime geçtiğinde, Realme 7 Pro almak istediğini söylemiş ve satıcı, birkaç ay sonra sorun yaşayabilirsin, bu ürünü ileride satmak istesen biraz zorlanır hatta 1000 TL anca satarsın, bundan daha iyi marka, tanınmış ve özellik bakımından daha iyi olarak sana A71 önerebilirim, demiş. Durum bu, ne yapacağı konusunda biraz kararsız. Sizler, bir başka veya bu fiyat bandında bunlar iyiyse hangisini önerirsiniz?

8 GB RAM + hafızası yüksek + kamera özellikleri iyi + şarj, önceliği bu, telefon için önemli olan şeylerin hepsi sanırım :)

Hocam birazcık komik bir durum A71 önerip Realme 7 Pro'yu gömmek.
9.sınıflar için okullar ne zaman açılmıştı tam hatırlamıyorum ama ilk açıldığı zamanlar yani 2020 yılında arkadaşım almıştı çok yakın bir arkadaşım ve bugün yanına gittiğimde bir şey fark ettim Realme 7 Pro da hiçbir çizik yok.
Satıcı bildiğimiz sokaklardaki telefon satıcıları mı?
Çünkü bana da A21'i satmaya çalışmışlardı :D

Hocam birazcık komik bir durum A71 önerip Realme 7 Pro'yu gömmek.
9.sınıflar için okullar ne zaman açılmıştı tam hatırlamıyorum ama ilk açıldığı zamanlar yani 2020 yılında arkadaşım almıştı çok yakın bir arkadaşım ve bugün yanına gittiğimde bir şey fark ettim Realme 7 Pro da hiçbir çizik yok.
Satıcı bildiğimiz sokaklardaki telefon satıcıları mı?
Çünkü bana da A21'i satmaya çalışmışlardı :D
Hiç bir fikrim yok, bana sadece arayıp durumu anlattı.

Hocam 8 RAM 128 hafıza kamera özellikleri iyi bataryası da çok iyi değil ama kötü de değil iyi yani.
Reno 4

1.000 TL'ye anca satarsın lafını çok abartmış, ikinci elde değer kaybetmeyen cihaz arıyorsanız bütçe arttırıp iPhone SE almalısınız. Realme 7 Pro alınabilir, telefonculara güvenmeyin.
Hocam 8 RAM 128 hafıza kamera özellikleri iyi bataryası da çok iyi değil ama kötü de değil iyi yani.
Reno 4
Mi 10T Lite hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce iyi midir? Üzer mi?

Mi 10t Lite hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce iyi midir? Üzer mi?

Hocam bugün arkadaşımla buluşunca daha iyi anladım
Xiaomi'lerin yazılımı cidden sıkıntılı bana söylediği şey şuydu bak
"Telefonu aldığım gün 50 tane falan güncelleme vardı"
Realme 7 Pro kullanıyor kendisi de.
Öte yandan Xiaomi bir MIUI 12 çıkardı çoğu cihaz kullanıcısı bir güzel laf ediyor Xiaomi'ye şimdi.
Note 9S kullanıyorum bazı animasyonlar çok hızlı bazıları 5 FPS gibi
Daha iyi açıklanamazdı.

Mi 10T Lite hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce iyi midir? Üzer mi?
Xiaomi cihaz tavsiye etmiyorum.

Hocam bugün arkadaşımla buluşunca daha iyi anladım
Xiaomi'lerin yazılımı cidden sıkıntılı bana söylediği şey şuydu bak
"Telefonu aldığım gün 50 tane falan güncelleme vardı"
Realme 7 Pro kullanıyor kendisi de.
Öte yandan Xiaomi bir MIUI 12 çıkardı çoğu cihaz kullanıcısı bir güzel laf ediyor Xiaomi'ye şimdi.
Note 9S kullanıyorum bazı animasyonlar çok hızlı bazıları 5 FPS gibi
Daha iyi açıklanamazdı.
Ben de çok şikayetçiyim, bugün bootloader açıp sürüm düşüreceğim.

Geri
Yukarı