3500-4000 TL Bilgisayar Toplama

YigitBey

Hectopat
Daha fazla  
AMD Ryzen 5 1600 ve GTX 1060'li sistem toplayacağım. SSD olmayacak sistemde yazın eklicem SSD'yi . Kasa Cooler Master lite 5 almayı planlıyordum. Daha ucuza kasa PSU olursa düşünürüm. 1 aydır araştırıyorum bu sistemi kurmuştum sizden tavsiye bekliyorum.

• AMD R5 1600
  • Gigabyte B350M
  • Gigabyte Aorus 1060 6 GB(stok yok sinerjide)
  • Corsair 8 GB 2400
  • Toshiba 7200 RPM 1 6 GB
  • Cooler Master Lite
Tavsiyeleri bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
upload_2017-9-26_8-7-19.png

Konuya ortadan daldım herkesten özür dilerim ama aynı anakartı ben aldım yine burdan tavsiyelerle herkeste çok övdü ama daha sistemi kurup deneme şansım olmadı. Dün seninle kavga eden biri sürekli kötülemiş arkası dolu bir gigabyte eleştirisi mi yoksa Ryzen işlemci serisinde anakartlar en iyi Gigabyte-Asus-Asrock-MSİ diye mi gidiyor?

Konuya ortadan daldım herkesten özür dilerim ama aynı anakartı ben aldım yine burdan tavsiyelerle herkeste çok övdü ama daha sistemi kurup deneme şansım olmadı. Dün seninle kavga eden biri sürekli kötülemiş arkası dolu bir gigabyte eleştirisi mi yoksa Ryzen işlemci serisinde anakartlar en iyi Gigabyte-Asus-Asrock-MSİ diye mi gidiyor?
En iyi değilde stabil olarak sıralama doğru. Gigabyte aralarında en kaiteli yongaya sahip ve en stabil olan.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı