3500-4000 TL laptop önerisi

robotcan

Hectopat
Arkadaşlar daha önceden toplama bilgisayar için konu açmıştım fakat yeni ekran kartları meselesi ortaya çıkınca yeni kartları beklemeye karar verdim tabi. Bu zamana kadar da bilgisayarsız kalmamak için ufak çaplı bir laptop almak istiyorum. Siber güvenlik ve yazılımla uğraşıyorum, kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Bir yandan beni zorlamayacak bir yandan da boş zamanlarımda film, dizi ve oyun oynamak için beni taşıyabilecek bir laptop önerisine ihtiyacım var. Bütçem 3500-4000 TL arasında ama duruma göre değişebilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
bu model olabilir ,
ASUS FX503VD-E4045 i7-7700HQ 8GB 1TB 256GB SSD 4GB GTX1050 15.6 FreeDos

daha ucuz arıyosan dell 7577 i5 yada i7 serileri olabilir / Acer an515 serileri olabilir.

ASUS'un bu modelini hiç beğenmedim, gidip gördüm klavyeye bakıp yazan birisi değilim ama yinede harfler gözükmüyor beğenmedim.

DELL için çok olumsuz yorum okudum, ACER ise tercihim değil.

Abra A5 V9.2.2 15.6" Oyun Bilgisayarı
Şimdilik bunu düşünüyorum, siz ne dersiniz?

ASUS'un bu modelini hiç beğenmedim, gidip gördüm klavyeye bakıp yazan birisi değilim ama yinede harfler gözükmüyor beğenmedim.

DELL için çok olumsuz yorum okudum, ACER ise tercihim değil.

Abra A5 V9.2.2 15.6" Oyun Bilgisayarı
Şimdilik bunu düşünüyorum, siz ne dersiniz?
HP Omen C007NT modeline bakabilirsin ben şuan aktif olarak kullanıyorum ve çok memnunum.
Hp Omen Nb 15-ce007nt 2cj35ea I5-7300hq 8gb Ddr4 128ssd+1tb Gtx1050 4gb Ddr5 15.6 Fullhd Ips Dos GittiGidiyor'da 323109968
Bilgisayarın tasarımı olsun, soğutması olsun, performansı olsun cidden çok iyi. Birçok yerde görmüşsündür laptop kullanıcıları hep 90-93 derece sıcakılığı gördüğünü söylüyorlar laptopta. Benim bilgisayarımda en fazla 80 derece CPU, 73 derecede GPU gördüm. Testini Farcry 5 1600x900 ultra ayarlarda 5 saat oynayarak yaptım.

Son düzenleme:
Bende tasarımını çok beğendim, ekran IPS ekran mı hocam ? Birde SSD okuma yazma hızını biliyor musunuz ?
Ekran IPS bildiğim kadarıyla. SSD 3200 MB\s okuma, 750 MB\s yazma hızında çalışıyor. Bilgisayarın düğmesine basıyorsun gözünü açıp kapayana kadar açılıyor. Tasarımı cidden mükemmel hergün sabah kalktığında şöyle bi bakıyorum kasasına adamlar yapmış diyorum. Sadece biraz titiz olman gerekli biraz toz alıyor da.
Bende tasarımını çok beğendim, ekran IPS ekran mı hocam ? Birde SSD okuma yazma hızını biliyor musunuz ?
Bilgisayarı alana kadar bende senin gibi çok araştırdım çünkü heryerde HP' yi kötülüyorlar, ufak bir sorun için adamlara arıza kaydı bıraktım adamlar 1 hafta boyunca hergün aradılar işte olduğum için açamadım, servisi mükemmel ilgili. Yani korkun olmasın arıza dediğimde Nvidia ve İntel kullanan laptoplarda masaüstünde takılma vardı bir ara tüm markalar için geçerli bu.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı