3500-4000 TL laptop önerisi

Bende Mmen 17-an005nt almayı düşünüyorum. Teknosa da inceledim gayet güzel. Hoparlörleri Bang & Olufsen bakmaya bile gerek yok güzel olacağına eminim.

İşte tek sıkıntım yeni ekran kartlarını beklemek mi yoksa almak mı arasında.

Yeni ekran kartları ağustos gibi çıkacağı söyleniyor ülkemize gelmesi aralık ocak gibi tahmin ediliyor yani o zaman kadar bekleyeceksen ve ona göre bütçe ayırdıysan neden olmasın ama bu ürünle yeni ekran kartlı ürünleri düşünmen biraz hayal olur yeni ekran kartları yeni işlemcilerle gelecektir ve tahmini 12000TL den başlar.
Abra A5 V9.2.3 15.6" Gaming Laptop Pubgde düşükte 40 üstü alırsınız belki arada düşebilir veya bunuda alabilirsiniz bu ile diğerinin arasında fark var biraz ama azımsanacak kadar değil Abra A5 V10.3.4 15.6" Oyun Bilgisayarı

Kardeşim önerin için sağol oyun oynamayacağımı belirtmiştim
up

Son düzenleme:
Bende Mmen 17-an005nt almayı düşünüyorum. Teknosa da inceledim gayet güzel. Hoparlörleri Bang & Olufsen bakmaya bile gerek yok güzel olacağına eminim.

İşte tek sıkıntım yeni ekran kartlarını beklemek mi yoksa almak mı arasında.
Yeni ekran kartları ile şuan ki bütçeniz yetmeye bilir. Belli olmaz ama fiyatlar düşer sanırım, bekleyip öyle karar verirsiniz. Beklemek istemiyorum derseniz ben laptoptan müthiş memnunum. Yok böyle bir şey diyorum. Ekran kartı GTX 1050 birde benim, yani 1050 Ti lı HP Omen bakabilirsiniz, dış kaplaması dediğim gibi tam bir laptop, oyuncu laptobu. Biçimi falan çok güzel, 1050Ti ekran kartlı aynı fiyata laptoplara bakmıştım, hemde uzun zamandır bakmıştım biçimleri beni hoşnut etmemişti, sıradan bir laptop görünümündeydiler. Şuan övüp övüp bitiremediğim bir ürün, ilerde ne olur bilemem ama bana bu yeter deyip, iyi ki almışım dediğim bir ürün. Mutlaka tercihlerinizde olmalı diye düşünüyorum.

Yeni ekran kartları ile şuan ki bütçeniz yetmeye bilir. Belli olmaz ama fiyatlar düşer sanırım, bekleyip öyle karar verirsiniz. Beklemek istemiyorum derseniz ben laptoptan müthiş memnunum. Yok böyle bir şey diyorum. Ekran kartı GTX 1050 birde benim, yani 1050 Ti lı HP Omen bakabilirsiniz, dış kaplaması dediğim gibi tam bir laptop, oyuncu laptobu. Biçimi falan çok güzel, 1050Ti ekran kartlı aynı fiyata laptoplara bakmıştım, hemde uzun zamandır bakmıştım biçimleri beni hoşnut etmemişti, sıradan bir laptop görünümündeydiler. Şuan övüp övüp bitiremediğim bir ürün, ilerde ne olur bilemem ama bana bu yeter deyip, iyi ki almışım dediğim bir ürün. Mutlaka tercihlerinizde olmalı diye düşünüyorum.

Öyle tabiki bende çok beklemeyi sevenlerden değilim. Yeni donanım derken iyice uçacaktır fiyatlar. Olmadı haziran sonu gibi dediğim Omeni alabilirim. Ya 1050Ti olanını yada 1060 olanını.

Bende MSI olsun Dell olsun baktım ama benim isteklerimi karşılamıyordu. En az 17 inç ve en az 1050Ti istiyorum bulduklarımın ya fiyatı çok abartı yada hakkında çok şikayet var. Omenide Teknosada bakarken gördüm standa koymuşlardı biraz kurcaladım sağına soluna derken kasa kalitesi olsun hissiyat olsun memnun kalmıştım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı