3500-4000 TL sistem önerisi

Eğer çok istiyorsan 1050Ti'ı içinde bulunduran bundan başka uygun fiyatlı pc yoktur.
V3-M1050TA-1202/R3 2200G/MSI GTX1050Ti 4GB AERO/8GB RAM/1TB Disk/Gaming Bilgisayar | ITOPYA
Ama 5000 tlye patlar sana:4200TL+700TL monitör(en ucuzu)+300Tl ekipman(en ucuzu)=5200 tl

Ama yukarıda söylediğim gibi oyun oynamak için 2000tl ps4 al,İşlerini görmek için 1500 tl pc al,kalan 500 tl ilede kendine oyun alırsın
Teşekkürler
Valla çok üzgünüm şu an ki duruma bilgisayar toplamak isteyip o ürünleri hak etmediği fiyata almak zorunda kalmak veya ne zaman biteceğini bilmeden beklemek çok üzücü...
Aynen öyle.

Bana lazım ama acilen. Konsol nu alsam sence?
Şu an toplarsan dolar düşünce üzülürsün, elbet düşecek ve -keşke bekleseydim yaa- diyeceksin. Herşeyin ilacı zamandır, konsol alırsan XBOX ONE X Veya PS4 Pro almalısın. Ben olsam bekleyip sistem toplardım, ki 8 ay sonra ben de toplayacağım o yüzden ben zaten mecbur bekliyeceğim. Ha şunu da bil. Bence bilgisayarın yerini konsol tutamaz, bilgisayara controller da takabilirsin zaten :sinsi:

Şu an toplarsan dolar düşünce üzülürsün, elbet düşecek ve -keşke bekleseydim yaa- diyeceksin. Herşeyin ilacı zamandır, konsol alırsan XBOX ONE X Veya PS4 Pro almalısın. Ben olsam bekleyip sistem toplardım, ki 8 ay sonra ben de toplayacağım o yüzden ben zaten mecbur bekliyeceğim. Ha şunu da bil. Bence bilgisayarın yerini konsol tutamaz, bilgisayara controller da takabilirsin zaten :sinsi:
Ben düştüğünü hiç görmedimde zaten gittikçe yüksekiyor 8 ay sonra 8 tl olur o zaman düşse düşse 2tl düşer bence düşmesi zor hele bu durumda

Şu an toplarsan dolar düşünce üzülürsün, elbet düşecek ve -keşke bekleseydim yaa- diyeceksin. Herşeyin ilacı zamandır, konsol alırsan XBOX ONE X Veya PS4 Pro almalısın. Ben olsam bekleyip sistem toplardım, ki 8 ay sonra ben de toplayacağım o yüzden ben zaten mecbur bekliyeceğim.
şu an da birşey söylemesek daha iyi olur, çünkü neyin ne olacağı belli değil, 3-4 ay önce 4 lira civarındayken 2 lira yükseldi, aynı şekilde 3-4 lira birden de -çok zor olsa gerek- düşebilir.

şu an da birşey söylemesek daha iyi olur, çünkü neyin ne olacağı belli değil, 3-4 ay önce 4 lira civarındayken 2 lira yükseldi, aynı şekilde 3-4 lira birden de -çok zor olsa gerek- düşebilir.
Düşmesini canı gönülden isterim bende pc toplıycaktım 4k para ile 1060 alıcakken 1050ye düştü yani inşallah ekonomiyi düzeltieler ne diyelim hayırlısı olsun
Bencede arkadaş beklesin bu zamanda alırsan çöp alırsın ve düşerse üzülürsün bence bekle baktın 2 3 aya inmiyor al ps4

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı