3500-4000 TL Telefon Tavsiyesi

Hamdi Gökgül

Hectopat
Daha fazla  
İyi günler arkadaşlar. Başlıkta da belirttiğim gibi bir telefon arıyorum. Aradığım özellikler genel olarak güzel bir batarya, hızlı sarj, düşürdüğümde hemen kırılmayacak sağlam bir kasa ve kullanışlı bir arayüz. Genel olarak telefonda oyun oynamam, fotoğraf ve video çekmem. Standart bir kullanıcıyım, konuşma yapmak, film ve dizi izlemek, müzik dinlemek ve sosyal medya haricinde yaptığım pek bir şey yok. Son olarak alacağım telefonu uzun yıllar kullanmak isterim. Tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler.

İyi günler arkadaşlar. Başlıkta da belirttiğim gibi bir telefon arıyorum. Aradığım özellikler genel olarak güzel bir batarya, hızlı sarj, düşürdüğümde hemen kırılmayacak sağlam bir kasa ve kullanışlı bir arayüz. Genel olarak telefonda oyun oynamam, fotoğraf ve video çekmem. Standart bir kullanıcıyım, konuşma yapmak, film ve dizi izlemek, müzik dinlemek ve sosyal medya haricinde yaptığım pek bir şey yok. Son olarak alacağım telefonu uzun yıllar kullanmak isterim. Tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler.
Ucuz ve kullanışlı bir telefon istiyorsan sana Xiaomi Redmi Note 9 önerebilirim. Veya OPPO RENO 4 lite olabillir. Samsung Galaxy A70/71 de olabilir. Android istemiyorsan İphone 7 32Gb olabilir. Ama sen dizi film izleyeceğini söyüyorsun ve istediğin telefonun pil ömrü uzun olmali haliyle. Uzun pil ömrü istiyorsan Xiaomi al, uzun yıllar dayansın istiyorsan Apple al. Bu arada ben bu telefonların hiç birini kullanmadım ve haliyle nasıl oldukları hakkında bir fikrim yok. Sadece ben de bir ara telefon bakıyordum , bayağı araştırmıştım falan.

Xiaomi falan almayın.

Bütçe artabilirse aşırı derecede üstün.

Teşekkürler arkadaşlar, yazdıklarınızdan sonra Realme 7 Pro ile Mi Note 10 Lite arasında kaldım, birazda araştırdıktan sonra Realma 7 Pro almaya karar verdim. Dün sipariş etmiştim bugün elime ulaştı, şuan kurulumunu yapıyorum. Tekrardan teşekkürler.

Geri
Yukarı