3500 ₺ Sistem Önerisi

brtercys

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle herkese merhaba arkadaşlar. Sizden biraz yardım istiyorum. Bu sistem konusunda pek bilgili değilim. 3500 ₺ bütçem var başlıkta dediğim gibi güçlü bir sistem toplanabilir mi ? Ben bir sistem topladım fakat bir de siz bakın istedim.Dediğim gibi bu konuda çok ta bilgim yok. Eğer yardımınız olursa 3-4 yıl götürebilecek bir sistem toplamak istiyorum. Fakat içinde klavye , mouse , monitör ve kulaklık olacak . Eğer sistem toplarsanız lütfen benim sistemimdeki klavye vs. içine katın birde kulaklık yanlışlıkla iki tane oldu o bir tane olacak. Yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar...

Dosya Ekleri

• PC.jpg
    PC.jpg
    53,8 KB · Görüntüleme: 371
Yıkanabilir klavye mi aldın? Bildiğimiz orada "Washable" yaziyor.

Aslında orda yıkanabilr yazdığını biliyorum.Asıl amacım hem şık durması hemde üstüne su falan dökülürse bozulmaması. Lütfen yardım edin çok kötü durumdayım . Bir hafta sonra alacağım için şu bilgisayarı hazırlamam gerekiyor . Çünkü ha deyince bir anda sistem toplanmıyor . :D

Eki Görüntüle 48383
3.600 ₺ Tuttu eğer siz 3.500 ₺ olarak bütçe ayırdıysanız ve bu bütçeyi aşamıyorsanız ; www.vatanbilgisayar.com: Asus H81-Plus İntel H81 Soket 1150 Ddr3 1600Mhz Sata 3.0 Usb 3.0 Anakart - Vatan Bilgisayar Seçebilirsiniz...

Ha ;)

Çok sağolun fakat ben özellikle dediğim gibi klavye mouse monitör falan değişmesin istemiştim zahmet olmaz ise bir de o şekilde yapabilir misiniz ? Birde ekran kartı 970 olmalı onu başta söylemeyi unuttum :D . Lütfen ekran kartı , monitör , klavye vb. değişiklik olmadan hazırlasanız zahmet olmaz ise :D .

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı