3500 TL 144Hz monitör önerisi

Evet bütçe artmıyorsa onu al artıyorsa G24F2'yi kaçırma.
Hocam IPS ve 144 Hz. 3500TL. Gayet uygun bence.
Hocam bu bütçe içerisinde en iyisi bu diyebilirim çünkü IPS panel ve forumda çok kullanan var herkes memnun kimse sorun yaşamamış eğer çıkarabilirseniz kesinlikle tavsiye ederim.
Bütçeyi zorlarsam 600 TL 700 TL artıyor 3700 civarı bir şeyler yapabilirim biraz sizi de yordum ama kusura bakmasınız umarim.Olursa G24F2 olmaz ise LG alayım doğru mu ?

Bütçeyi zorlarsam 600 TL 700 TL artıyor 3700 civarı bir şeyler yapabilirim biraz sizi de yordum ama kusura bakmasınız umarim. Olursa G24F2 olmaz ise LG alayım doğru mu?

Aynen öyle.
Buyurun link.
Stoklar yakında biter yalnız.

IPS panelde gecikme yaşanır diyorlar doğru mu?

Hayır değil en düşük gecikmeye sahip modellerden bunlar.
IPS panelde ki göze batan tek sorun ışık sızması ve genelde siyahlarda belli olur.
Ama ghosting olmaması kesinlikle daha önemli ayrıca renk kalitesi de çok daha iyi IPS panellerin.

Bütçeyi zorlarsam 600 TL 700 TL artıyor 3700 civarı bir şeyler yapabilirim biraz sizi de yordum ama kusura bakmasınız umarim. Olursa G24F2 olmaz ise LG alayım doğru mu?

Aynen öyle bende Gigabyte o modelini alacaktım AOC 24G2spu modeli indirimdeydi İtopya'da 4000'e onu aldım stoklar bitmiş şu an ama bulamasaydım eğer Gigabyte alacaktım.

Aynen öyle bende Gigabyte o modelini alacaktım AOC 24G2spu modeli indirimdeydi İtopya'da 4000'e onu aldım stoklar bitmiş şu an ama bulamasaydım eğer Gigabyte alacaktım.
Biraz araştırma yaptım çoğu kişi 6000 7000 TL'lik IPS panellerin gecikme yaşatmadığını söylüyor. Ama bu fiyatların altındakilerin gecikme yaşattığını söylüyor.

Saçmalık.
İndirim bitmeden G24F-2'yi al bütçedeki en iyi seçenek o.
İade ettiğim monitörün parası en geç yarın geliyor gelir gelmez alacağım.

Saçmalık.
İndirim bitmeden G24F-2'yi al bütçedeki en iyi seçenek o.
Biraz korkum vardı IPS panel ile gecikme yaşayacağımı düşünüyordum hala emin olamadım ama sanırım yaşamam çünkü genel olarak fps oyunları oynuyorum.

Geri
Yukarı