3500 TL All in One bilgisayar önerisi

rideo

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar. Bir all in One bilgisayar almak istiyorum. Önerebileceğiniz bir şey var mıdır? Günlük kullanımda beni rahatsız etmeyecek bir bilgisayar olmalı. Çok üzmesin yeterli. 2500-3500 arası olması gerekir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Biraz bilmediğim bir marka ama önerinizi de dikkate alıyorum. Biraz daha üst depolamaya sahip modelleri de var anladığım kadarıyla.
Almayın hocam, almayın aldırmayın. TurboX almak yerine paranızı çöpe atsanız size bu bilgisayardan daha iyi performans verir. Ben sizin için araştırıyorum şuan daha iyi modelleri, bilenler de yardımcı olur elbet.

Biraz bilmediğim bir marka ama önerinizi de dikkate alıyorum. Biraz daha üst depolamaya sahip modelleri de var anladığım kadarıyla.
All in one bilgisayarların çoğu çöp oluyor. 3500TL bitçe ile all in one almak zorunda değilsiniz. Sanırım hazır sistem almak istiyorsunuz.

Dürüst olmak gerekirse bir tanıdığım istiyor ve hazır bir sistem olmasını istiyor. Daha önce bu gibi cihazları iş yerinde kullanmış. HP markasının bir All in One modelini. Zaten iş için genellikle kullanacak. PowerPoint, Word, Zoom, gündelik işlemler gibi şeyler için.

Yeni konular

Geri
Yukarı