3500 TL APU sistem önerisi

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu 8 GB RAM ile oynamış 16 GB RAM ile ortalama 10-5 FPS daha fazla alır.
Kasa olmadan toplanır. 3477TL.

Bunu al daha sonra bir RX 560 falan takarsın piyasa düzelince APU'yu satıp işlemci alıp daha iyi ekran kartı takarsın.
480p'de bile oynarım oyunu :).
@Funny Valentine

Son düzenleme:
Dostum bütçen dahilinde alabileceğin en mantıklı sistemi yukarıda önerdim. Sadece kasa yok bunun içinde 2.el seni idare edebilecek kasa bakman daha doğru olur.
Test videosu ise aşağıda. 1080p biraz zor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bu 8 GB RAM ile oynamış 16 GB RAM ile ortalama 10-5 FPS daha fazla alır.

Bunu al daha sonra bir RX 560 falan takarsın piyasa düzelince APU'yu satıp işlemci alıp daha iyi ekran kartı takarsın.

@Funny Valentine
Hangi şehirdesiniz? Belki bir şeyler bulurum.
Yok hocam hiç zahmet etmeyin.
Birde neden APU'yu satayım?

Bir de neden APU'yu satayım?

Darboğaz olmasın diye ama sen bilirsin ileride yani piyasa eski hale dönünce.

Bir de neden APU'yu satayım?

Satıp üstüne biraz daha ekleyip daha iyi bir işlemci almak daha mantıklı darboğaz da yaşamazsın.

Tavsiyem 4650G toplayıp RAM'i sonradan almanızdır.

0 bir sistem 4000 TL üstü 2.el olarak o işlemci bulunurmu emin değilim tabii bu işin ehli değiliz ama işlemci yeni çıktı diye biliyorum Pro olayı var ama ben şahsan o.c yapıp 4GHz'i geçmek istiyorum ileride 8+8 yaparım sonra işlemciyi satıp Ryzen 7 alıp RTX 2060 ile beslerim diyorum? Tabii 5 6 yıl sonra.
Tavsiyem 4650g toplayıp RAM'i sonradan almanızdır.
Onun dışında gta 5 de fln 80 fps vermesi iyi ancak bekleyimmi sence 1 yıl gibi bir süre düzelir diye

Yeni konular

Geri
Yukarı