3500 TL bütçe ile ekipman toplama

Bütçe
3500
Attığım ekipmanlarda sadece mouse ve mousepadda eminim klavye ve kulaklık hakkında bütçeyi aşmadan en iyisini almaya çalışıyorum. Klavye mekanik brown Switch olabilir fazla gece sesi rahatsız etmesin ama hoşuma gidecek bir hissiyatı olsun diye brown Switch diyorum. Böyle kenarları olmayan bilek desteği olabilir ama büyük boyutta olmazsa sevinirim.

Furylevel, Rampage markasını basıyor sadece.

Attığım ekipmanlarda sadece mouse ve mousepadda eminim klavye ve kulaklık hakkında bütçeyi aşmadan en iyisini almaya çalışıyorum. Klavye mekanik brown Switch olabilir fazla gece sesi rahatsız etmesin ama hoşuma gidecek bir hissiyatı olsun diye brown Switch diyorum. Böyle kenarları olmayan bilek desteği olabilir ama büyük boyutta olmazsa sevinirim.
Üstte attığım modellere bak, çok bir fantezin yoksa o mousepad, mouse falan pahalı modeller. Görünüşüyle ön planda sadece.

Klavye olarak MK61 Sarı Switch'i seç.
Alternatif:

Furylevel, Rampage markasını basıyor sadece.

Üstte attığım modellere bak, çok bir fantezin yoksa o mouse pad, mouse falan pahalı modeller. Görünüşüyle ön planda sadece.

Klavye olarak MK61 sarı Switch'i seç.
Alternatif:

Klaye güzelmiş. Hem görünüş hem performansı açısından hakkını vermesini istiyorum mouse ile mousepadin. Mouse ve mouse pad önerilerinizede açığım bütçeye uygun ekipmanları toplayayım alacağım.

SteelSeries nova 1 veya Artics serisi beyaz bir kulaklık olabilir.

Arctis 1 hoşuma gitti.

Klaye güzelmiş. Hem görünüş hem performansı açısından hakkını vermesini istiyorum mouse ile mousepadin. Mouse ve mouse pad önerilerinizede açığım bütçeye uygun ekipmanları toplayayım alacağım.

Arctis 1 hoşuma gitti.
Mouse ve mousepad de paylaştım üstteki mesajda.
Ayrıca Arctis 1-3-5 alınacak modeller değil.

Aklımda bir kulaklık modeli yok, attığım mouse seninkinden donanım olarak çok daha iyi ayrıca. Tercih senin, alternatif olarak XM1r, XM2We'ye falan da bakabilirsin.

Teşekkür ederim. MK61 ve ilk attığın mouse a okeyim mouse pad önerebilir misin sana zahmet kulaklığı ayarlayacağım. Toplu bir şekilde hepsini alabilsem bir siteden iyi olur aslında.

Teşekkür ederim. MK61 ve ilk attığın mouse a okeyim mouse pad önerebilir misin sana zahmet kulaklığı ayarlayacağım. Toplu bir şekilde hepsini alabilsem bir siteden iyi olur aslında.
Bu model gayet iyi aslında, 90x40 falan istiyorsan başka alternatiflere de bakarız.

Bu model gayet iyi aslında, 90x40 falan istiyorsan başka alternatiflere de bakarız.

Uzunlamasına klavyeyide üstüne koyabileceğim büyüklükte olursa iyi olur reis.

Uzunlamasına klavyeyide üstüne koyabileceğim büyüklükte olursa iyi olur reis.

Bunun performansı iyi midir sizce böyle bir model istiyorum anlamışsınızdır zaten.
HELİXSUN Hyper Beast Mouse Pad Büyük Boy Gaming Oyuncu Xl 70x30 Cm Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL
Böyle RGB eklenmişte olabilir PORGE Full Rgb Büyük 90x40 Cm Xxl Gaming Işıklı Oyuncu Mousepad Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL

Geri
Yukarı