3500 TL çizim ve oyun için monitör önerisi

dsadasdasd

Centipat
Merhaba, 3000 - 3500 TL bütçem var. Hem AutoCAD SolidWorks gibi programları güzel bir şekilde kullanabileceğim hem de oyun oynarken bana sıkıntı çıkarmayacak 2K çözünürlükte 27 inc IPS bir monitör almak istiyorum. Ancak çizimde tavsiye edilen monitörler genelde 5MS ve 60Hz oluyor bu tip bir monitörle CS GO gibi oyunlarda aman aman bir sıkıntı yaşar mıyım?

Öncelikle IPS panellerin "1Ms" olayı tam olarak doğru değil. G-G gecikmesi 4Ms veya 5Ms oluyor genelde. Sizin alacağınız monitör 144Hz-2K ve 27' olmalı. İsterseniz 32' tercih edebilirsiniz.

Samsung LC27HG70QQMXUF 27" 1ms 144Hz (Display+2xHDMI) Fiyatı

Tavsiyem son attığım. (Renk olayını çözmüş Samsung :) )

Öncelikle IPS panellerin "1Ms" olayı tam olarak doğru değil. G-G gecikmesi 4Ms veya 5Ms oluyor genelde. Sizin alacağınız monitör 144Hz-2K ve 27' olmalı. İsterseniz 32' tercih edebilirsiniz.

Samsung LC27HG70QQMXUF 27" 1ms 144Hz (Display+2xHDMI) Fiyatı

Tavsiyem son attığım. (Renk olayını çözmüş Samsung :) )

Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim fakat dediğim gibi sadece oyun oynamayacağım :) SolidWorks AutoCad gibi programlar için monitör curved olmamalı baştan eleniyorlar yani.
Birkaç monitör baktım fakat oyuna yönelik bakıp hem oyun hem iş götürmeli miyim yoksa işe yönelik mi bakmalıyım bilemiyorum :)

Bu fiyata bunu nasıl veriyorlar bilmiyorum. Bu son attığımdan istediğim performansı alabilir miyim?

Bir de Benq nun şu modeli var 3 bin civarı olacak gibi fiyatı eğer gelirse

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı