3500 TL Ekran Kartı Önerisi

Vinnie Paul

Centipat
Yer
Tennessee
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Ankettekileri düşünüyorum, oylarken ısınma, driver desteği, gürültü gibi detayları da değerlendirmenize katarsanız sevinirim. Ayrıca oylama dışında yorumlarınızı bekliyorum.

Son düzenleme:
İkisi de muhteşem. Karar vermek gerekirse benim oyum Nvidia chipsetinden yana. Güç tüketimini ve taraflı oluşumu göz önünde bulundurun.

Tarafımca önerim Asus rog Strix 2060 oc Edition Gerçekten o fiyata alınabilecek iyi kartlardan fakat SUPER serisine de bakabilirsin 4kdan başlıyor oda

Bence beklemelisin fabrika çıkışlı RX5700 XT modelleri alınmaz, en azından min Dual fanlı halinin piyasaya sürülmesini bekle bu modlarda ısınma sorunu çok oluyor. Bu arada tercihim RX5700XT tabiki.. 😀

Bence beklemelisin fabrika çıkışlı RX5700 XT modelleri alınmaz, en azından min Dual fanlı halinin piyasaya sürülmesini bekle bu modlarda ısınma sorunu çok oluyor. Bu arada tercihim RX5700XT tabiki.. 😀
Beklemeyi çok isterdim ama üniversite sınavı biteli 1 ay oluyor ve Morrowind'de 30 fps alan bir bilgisayara kaldım 1 aydır. Bu hafta içinde almayı düşünüyorum o yüzden.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı