3500 TL GTX 970 Sistem Toplama

yokoshi463

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, ben hep laptop kullanıp laptoptan oyun oynayan biriyim. Masaüstü bilgisayarlardan anlamam. Şimdi ise iyi bir oyun deneyimi yaşamak için 3500 tl civarı bir sistem toplamaya karar verdim. Yardımcı olursanız sevinirim...

-MSI GTX970 GAMING 4G-ekran kartı
-Intel Core i5 4590-işlemci
-MSI H97 GAMING 3 Intel-anakart
bu parçalara karar verdim. Bunların yanında neler lazım? İşlemci soğutucusudur fanıdır bunlara uygun bir kasadır onlardan önce bu belirledigim 3 parça birbiriyle uyumlu mu ?Dedigim gibi toplama işini hiç bilmem. Bu nedenle söyleyeceğiniz herşey benim fikrimi değiştirir ve etkiler bu yüzden bu işle ilgili insanlardan yardım istiyorum.
Sıfırdan kasa topluyorum. Gerekli her parçayı yazarsanır beni çok mutlu etmiş olursunuz iyi günler :)
(overclock işine hiç girmicem işlemci ve anakartı da zaten bu yüzden seçtim)

Gerçekten monitör dahil bir sistem bana da lazım, 3500 liraya kadar bütçem var. Ayrıca arkadaşlar 3500 liraya MSI'nin GTX 960M veya Monster'ın GTX 970M'li herhangi bir modelini bulabilir miyim?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı