3500 TL GTX 970 sistem toplama

Saol tavsiyen için Samsung'u çok övüldüğü için seçtim bazı SSD'ler üzerinde yazan hızların çok altında bir performans veriyormuş.
Samsung 750 - 850 EVO serileriyle gerçekten harika bir iş çıkardı. Lakin fiyat olarak tuzlu ya kampanyaları takip etmek lazım ya da diğer alternatiflere yönelmek lazım. Önerdiğim Corsair 'in SSD sinde 560okuma/530yazma oranı var gayet de işini görecektir ve 240 GB :)

Samsung 750 - 850 EVO serileriyle gerçekten harika bir iş çıkardı. Lakin fiyat olarak tuzlu ya kampanyaları takip etmek lazım ya da diğer alternatiflere yönelmek lazım. Önerdiğim Corsair 'in SSD sinde 560okuma/530yazma oranı var gayet de işini görecektir ve 240 GB :)
Katılıyorum, ben ssd'mi sonradan alacak olmasam anında bu ssd'yi seçerdim.

Ucuz etin yahnisi yenmez derler bi sorun çıkartmasın?

Ucuz etin yahnisi yenmez derler bi sorun çıkartmasın?
Corsair her zaman her yerde kaliteli diye lanse edilmektedir. Zaten ürünleriyle de bunları görüyoruz ramleri , soğutma sistemleri , kasaları , ssd leri v.s. Aslında fiyat ucuz filan da değil . Normal 240 GB bir SSD'nin olması gereken fiyat. Samsung özellikle 850 EVO serisi pahalı. :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı