3500 TL i5-6400 ve Asus Strix RX 470 Sistem Nasıldır?

ctosunoglu

Kilopat
Merhaba arkadaslar.
Asagidaki tutar ve ozelliklerde PC topladim. BattleField 1 icin iyi olur mu ? Sorunsuz ve kasmadan oynayabilir miyim? Anakart ve RAM, ekran karti uyumlu mudur ? Onerileriniz var mi ?
IMG_5139.JPG

Merhaba arkadaslar.
Asagidaki tutar ve ozelliklerde PC topladim. BattleField 1 icin iyi olur mu ? Sorunsuz ve kasmadan oynayabilir miyim? Anakart ve RAM, ekran karti uyumlu mudur ? Onerileriniz var mi ?
Eki Görüntüle 215979
Ekran kartını SAPPHIRE RX 480 11260-02-20G 4GB DDR5 256Bit - BizdeHesapli.Com bununla değiştir 100 tl gibi bir farka daha performanslı olur bütçen uygun ise. Ayrıca kasa ve psu'yu ayrı almanı öneririm daha sağlıklı olur.

Dostum sistem bence iyi ancak BattleField 1 gibi yeni nesil oyunlar oyanyacaksan işlemci soğutucusunu takmamanı tavsiye ederim. İyi bir oyuncu soğutucusu alırsan daha iyi olacaktır. Bu arada sistemin uyumluluğu konusunda bilgim yok.

Dostum sistem bence iyi ancak BattleField 1 gibi yeni nesil oyunlar oyanyacaksan işlemci soğutucusunu takmamanı tavsiye ederim. İyi bir oyuncu soğutucusu alırsan daha iyi olacaktır. Bu arada sistemin uyumluluğu konusunda bilgim yok.
Oyuncu soğutucusu ne demek açıklar mısın bizde öğrenelim ?

CPU fanından bahsetmek istemiştim. Bilmeden yanlış bir bilgi verdiysem kusura bakmayın.
Yok onu anladımda oyuncu soğutucusu diye bi kategori duymadım galiba iyi bir soğutma demek istediniz fakat işlemcide k ibaresi olmadığı için üst düzey bi soğutmaya hiç gerek yok boşa para gitmiş olur.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı