3500 TL Intel i5 6500 GTX 960 Sistem Toplama

Boom

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar ben 3500 TL'lik bir bütçe ile oyun bilgisayarı toplamak istiyorum. Sadece kasa olacak şekilde. Toplama işini pek beceremiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Böyle bir sistem topladım kendimce, iyi bir sistem mi? Yoksa daha iyisi toplanabilir mi?
asd.png

Son düzenleyen: Moderatör:
GTX 1060'lı bir sistem toplanabilirken sen GTX960 koymuşsun daha iyisi toplanabilir.

2.PNG
Ekran kartınıda GTX 1060 veya RX480 özel soğutmalı alabilirsin.

Stok fanla idare edebilirdin ayrıca güç kaynağı içinde olan bir kasa da seçebilirdin bu sana fazladan 400 tl kazandırır.Böylece de 1060 alman mümkün olur bir düşün derim.

Vatan olması şart mı ? Ayrıca benim düşüncem bu fiyata çok daha iyisi toplanabilir.
Vatan olması şart değil dostum.Güvenilir olsun yeter

GTX 1060'lı bir sistem toplanabilirken sen GTX960 koymuşsun daha iyisi toplanabilir.

Eki Görüntüle 179082 Ekran kartınıda GTX 1060 veya RX480 özel soğutmalı alabilirsin.
Olabilir zahmet ettiğiniz için teşekkür ederim.Tercihimi gtx1060'tan yana kullanırım

GTX 900 serisi artık tarih oldu bana kalırsa. Bu bakımdan bu sistemde RX 470, 480, GTX 1060 tercih edilmelidir.
Haklısın bu bilgisayar toplama işlerinden pek anladığım söylenemez tercihimi gtx 1060'tan kullandım özel soğutmalı rx480'in galiba çıkış tarihinde belli aksaklıklar ve sorunlar varmış bir kaç yerde okuduğum kadarı ile

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı