Intel i5 6500 GTX 960 Sistem Toplama

Yorumun için teşekkürler ama rx470 alınca fiyat 2500tl altında tutamadım...

Kardeşim ben ssd kullanmıyorum haberin olsun ssd çıkarıp başka ne takabilirim yada işlemci yükseltebilir miyim ?

Yorumun teşekkür ederim kardeşim. Ben sistemimi büyük ihtimalle gtx 960 2gb ile yapacağım çünkü hem işlemciden düşmek istemiyorum hemde anakart gayet dayanıklı isterseniz kendi sistemimi yazıyım
Bu arada beni lise sonuna kadar götürmesini istiyorum büyük ihtimalle sonradan ekran kartı değiştiremem ve bu sistem upgrade edilebilir mi ?
  • İşlemci: i5 6402p
  • Anakart: msi pro-vd ddr4 2133mhz
  • Ekran kartı: gtx 960 4gb büyük ihtimalle veya msi rx 470 4gb
  • Ram: Kingston hyperxfury 8 gb 2133 mhz ddr4
  • Sabit disk: Seagate 1tb 7200rpm
  • Kasa: cooler master rc-k350 600w midT atx kasa
gtx 960 ile 2450 civarı rx 470 ile 2500 civarı

HERKESİN YORUMU İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLER EĞER BAŞKA KONU İLE SORUNUZ VARSA(oyun misali) BENİ ETİKETLİYİN.BAŞKA SİSTEM ÖNERİNİZ VARSA YAZMAYI UNUTMAYIN.
İYİ FORUMLAR

Sistem her türlü yükseltmeye açıktır. Şu anki haliyle de darboğaz olmaz. Tavsiyem bütçeniz var ise RX 470 almanızdır. Ama GTX 960 da sizi uzun yıllar götürecek bir karttır.

Teşekkür ederim kardeşim

rx470+i3 6100 kullanıyoum oyunlarda hiç sorun yok
1060 3GB yide bekleyebilirsin Bilgisayrd açılmama sorunu olmaz montaj yaptırdığın yer neresi olursa orası zaten kontrol eder uyumlumu diye.

Yorumun teşekkürler kardeşim

Sistem her türlü yükseltmeye açıktır. Şu anki haliyle de darboğaz olmaz. Tavsiyem bütçeniz var ise RX 470 almanızdır. Ama GTX 960 da sizi uzun yıllar götürecek bir karttır.

Merhabalar size son bir sorum olucak online oyunlarda sıkıntı çıkarmaz demi

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı