3500 TL İntel işlemcili sistem toplama

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Bolton

Hectopat
Daha fazla  
Ocak-Şubat ayı arası intel işlemcili bilgisayar toplamak istiyorum. Oyun ve grafik programları ile uğraşıyorum. Monitör dahil değildir, O.C yapacağım.

1 TB Seagate Barracuda harddisk var almayı düşünmüyorum. Başka öneriniz var mı.

Bence önerilen ilk kasa gayet iyi değiştirmeye gerek yok tasarımı iyi zaten markası Corsair olması yetiyor kalitelidir. İşlemciyi I7 4790 veya 4770K yapabilirsim o para ile.

Ekran kartın sisteme göre düşük kalmış bana göre ve z97 Gaming 7 yerine Gaming 5 alsan hiç birşey kaybetmezsin
Rica etsem sizde toplayabilir misiniz. z97 Gaming 5 alırsam hangi ekran kartını almalıyım?

Rica etsen sizde toplayabilir misiniz. z97 Gaming 5 alırsam hangi ekran kartını almalıyım?
Sana i7 işlemcili, z97 gaming 5 anakartlı, gtx970 veya gtx980 (aralarında performans olarak çok az fiyat olarak biraz fazla bir fark olduğunu unutmadan) bir sistem almanı öneririm. Ekran kartı olarak EVGA'yı öneriyorlar 970 serisi çok iyi soğutuyomuş...

Lütfen sadece 1 ay içinde toplayacağınız sistemler için konu açınız. Ocak-Şubat aylarına kadar teknoloji gelişecek, yeni ürünler çıkacaktır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı