3500 TL kablosuz mouse önerisi

Bütçe
3500

ineventhorizon

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, şu anda Corsair Scimitar kullanmaktayım. Fakat şu an eskidiği için yeni bir mouse almak istiyorum. Genellikle MMO ve FPS oyunlar oynuyorum. Fazla tuş olması benim için bir artı olduğu için aklımda SteelSeries Aerox 9 vardı fakat bu fiyata daha iyileri var mı diye merak ettim. Fareyi genelde fingertip olarak kullanıyorum. Aklıma olan fareler şunlar;

Sizce hangisi daha uzun süre götürür ve daha kaliteli bir seçim olur? Lamzu ve Darmoshark arasında fiyat farkına değecek kadar bir fark var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Lamzu Atlantis mini Pro ve Endgame Gear XM2we arasında kaldım. İkisi arasında 1000TL gibi bir fiyat farkı var. Hangisini önerirsiniz claw ve fingertip için genelde Lamzu önerilmiş.

Ben olsam Lamzu veya Viper V2 Pro alırdım fingertip kullansaydım. Piyasadaki en iyi sensör Viper V2 Pro da.

Lamzu Atlantis mini Pro ve Endgame Gear XM2we arasında kaldım. İkisi arasında 1000TL gibi bir fiyat farkı var. Hangisini önerirsiniz claw ve fingertip için genelde Lamzu önerilmiş.

Sora-Lamzu-Razer Viper V2 Pro.
Bunlardan herhangi biriniz alırsanız pişman olmazsınız zaten çok kaliteli fareler.

Ben olsam Lamzu veya Viper V2 Pro alırdım fingertip kullansaydım. Piyasadaki en iyi sensör Viper V2 Pro da.

Sora-Lamzu-Razer Viper V2 Pro.
Bunlardan herhangi biriniz alırsanız pişman olmazsınız zaten çok kaliteli fareler.
Razer Viper V2 Pro'nun tekerleği çok çabuk bozuluyor demişler. Kronik bir şey mi bu? Bilginiz var mı?

Razer Viper V2 Pro'nun tekerleği çok çabuk bozuluyor demişler. Kronik bir şey mi bu? Bilginiz var mı?
Hocam benim fare tekeri 1 ay sonra bozuldu garantiye yolladım, 1 ay garanti bekledim.
Daha sonra dediler ki stokta kalmadı para iadesi yapacağız (vatan) ancak şuan ki piyasa fiyatı 1200 TL daha fazla.
Sadece yaşadığım sorunu belirtmek istedim.

Geri
Yukarı