3500 TL Kasa Toplama Pc

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Daha fazla  
Sevgili Recep Baltaş 3500 TL bütçem var. 3 Şey istiyorum sağlam bir oyun bilgisayarı. Windows 8.1 ve Mac OS X Kurmak için bir sisteme yardımcı olursanız sevinirim.

(not1: Monitör, Dvd writer, Mause, Klavye, Hoparlör istemiyorum sadece Kasa Toplayacağız)
(not2: Ürünler Mersin Vatan Bilgisayar'dan alınacak olduğundan Mersin Vatan Bilgisayar'da stokda olduğundan emin olursak sevinirim)

Teşekkürler

Son düzenleyen: Moderatör:
Al bakalım benim sistemden bahsediyorsun ama imzaya göre değişik yazdım. Yani sana daha güncel parçalar ekledim.

• ASUSM5A99FX PRO R2.0
  • COOLER MASTERHAF 912 PLUS GX 80PLUS 750W
  • PIONEER DVR-S20LBK 24X ± DOUBLE LAYER LABELFLASH
  • SAPPHIRE R9 290X BF4 EDITION
  • GSKILL 16GB (4X4GB) RIPJAWSZ DDR3 1866MHZ
  • AMD FX X8 8350
  • WD 3.5" 1TB CAVIAR BLUE
  • CORSAIR 120GB NEUTRON GTX (555MB OKUMA / 330MB YAZMA)
  • COOLER MASTER HYPER 212X
  • COOLER MASTER MEGAFLOW 200MM

Ben SSD ekledim nasıl olsa bütçe yetiyor.

Eğer Mac Os X'i Niresh ile yüklemek ister iseniz AMD tabanlı yapabiliriz. Böylece ekran kartına daha çok yükleniriz.

Toplam %30 indirimli Tutar : 3591 TL

Ama dolar şuan çok uçmuş. Eğer düştüğü zaman alırsan yani şöyle 2.1 - 2.2 gibi iken alırsan bu fiyat 3450 civarına kadar düşer. SSD'yi sonradan da ekleyebilirsin. Bu sistemin eline kolay kolay kimse su dökemez. :)

---

Sayın Barisdo . Lütfen şu sistem önerilerinde ürünleri maddelemeyi bırakın artık. Ha madde halinde listelemişsiniz ha listelememişsiniz. Kafa karışıklığı gibi bir durum söz konusuda değil. Bence yazım hatalarımıza daha çok dikkat göstermenizi öneririm.

cevkuv35 maalesef ben olsam o sisteme o parayı vermezdim. Gündelik Bilgisayardan başka bir şeye benzemiyor.

Sen gündelik hayatında neler yapıyorsun bilmiyorum ama ben bu bilgisayarla; cod ghost, bf4, bioshock infinite yi ultra ayarlarda oynuyorum. Oc yapılmıyor deme çünkü oc bence saçmalık, tamamen fantazi. İhtiyaç için değil zevk için yapılan birşey.

Eğer Mac Os X'i Niresh ile yüklemek ister iseniz AMD tabanlı yapabiliriz. Böylece ekran kartına daha çok yükleniriz.

Toplam %30 indirimli Tutar : 3591 TL

Ama dolar şuan çok uçmuş. Eğer düştüğü zaman alırsan yani şöyle 2.1 - 2.2 gibi iken alırsan bu fiyat 3450 civarına kadar düşer. SSD'yi sonradan da ekleyebilirsin. Bu sistemin eline kolay kolay kimse su dökemez. :)

---

Sayın Barisdo . Lütfen şu sistem önerilerinde ürünleri maddelemeyi bırakın artık. Ha madde halinde listelemişsiniz ha listelememişsiniz. Kafa karışıklığı gibi bir durum söz konusuda değil. Bence yazım hatalarımıza daha çok dikkat göstermenizi öneririm.

Sistemin için teşekkür ederim ama kişisel tercihim intel :) Bir de Niresh degil mavericks kurcaz.

- - - Güncellendi - - -

Al bakalım benim sistemden bahsediyorsun ama imzaya göre değişik yazdım. Yani sana daha güncel parçalar ekledim.

• ASUSM5A99FX PRO R2.0
  • COOLER MASTERHAF 912 PLUS GX 80PLUS 750W
  • PIONEER DVR-S20LBK 24X ± DOUBLE LAYER LABELFLASH
  • SAPPHIRE R9 290X BF4 EDITION
  • GSKILL 16GB (4X4GB) RIPJAWSZ DDR3 1866MHZ
  • AMD FX X8 8350
  • WD 3.5" 1TB CAVIAR BLUE
  • CORSAIR 120GB NEUTRON GTX (555MB OKUMA / 330MB YAZMA)
  • COOLER MASTER HYPER 212X
  • COOLER MASTER MEGAFLOW 200MM

Ben SSD ekledim nasıl olsa bütçe yetiyor.

İntel tabanlı lütfen.

Ah işte.. Ultra ama neye göre Ultra arkadaşım ? O sisteme vereceğin parayla belkide 6300 + 780Ti alacaktın. Ayrıca OC yapılamayacak bir işlemciye 450TL'lik Yüksek OC potensiyeli olan anakart takıyorsun. Ayrıca OC ihtiyaç içinde yapılır zevk içinde. Lütfen araştırıpta geliniz ! Neden gündelik dediğime gelince Bakkal tipi bir bilgisayar. Al i7 işlemcisi var. Her oyunu Ultrada açarsın. Ama o ekran kartı her oyunu Ultra da açamıyor. Ben boşunamı 850 - 900 TL verip GTX 770 aldım ? Bana komple AA, MXAA 8x, Antisotrip 16x de iken ki FPS değerlerini paylaşsana. Emin ol o kart yamulacaktır o ayarlarda. Daha da devam ederim ama sen bu sefer sistemi balkondan aşağıya atmak zorunda kalırsın..

Hayır. Niresh adında bir grup Mac Os X Mavericks'in AMD sistemler için kurulması gereken ve diğer ekran kartı vs. KEXT lerini otomatik olarak kuruyor. Yani sen uğraşmıyorsun.

Ah işte.. Ultra ama neye göre Ultra arkadaşım ? O sisteme vereceğin parayla belkide 6300 + 780Ti alacaktın. Ayrıca OC yapılamayacak bir işlemciye 450TL'lik Yüksek OC potensiyeli olan anakart takıyorsun. Ayrıca OC ihtiyaç içinde yapılır zevk içinde. Lütfen araştırıpta geliniz ! Neden gündelik dediğime gelince Bakkal tipi bir bilgisayar. Al i7 işlemcisi var. Her oyunu Ultrada açarsın. Ama o ekran kartı her oyunu Ultra da açamıyor. Ben boşunamı 850 - 900 TL verip GTX 770 aldım ? Bana komple AA, MXAA 8x, Antisotrip 16x de iken ki FPS değerlerini paylaşsana. Emin ol o kart yamulacaktır o ayarlarda. Daha da devam ederim ama sen bu sefer sistemi balkondan aşağıya atmak zorunda kalırsın..

Hayır. Niresh adında bir grup Mac Os X Mavericks'in AMD sistemler için kurulması gereken ve diğer ekran kartı vs. KEXT lerini otomatik olarak kuruyor. Yani sen uğraşmıyorsun.

Anladım ama Amd tercihim değil. :(

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı