3500 TL laptop önerisi

Bütçe
Max 3500

Deathadder

Kilopat
Daha fazla  
Tanıdığım bir ablama günlük kullanım amacıyla (Office, İnternet vs.) bir notebook bakıyorum. Uzun vadede sıkıntı çıkarmayacak model tavsiyelerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu var fakat bu fiyatlara ikinci elde 17 inc. 8 GB RAM i3 3.nesil 120GB SSD'li kozmetik durumu iyi bir laptopu daha uyguna bulmanız muhtemel.

Marka önemli değil diyorsanız bunu öneririm. Tüm ihtiyaçlarını fazlasıyla karşılar. Üstelik Windows 10'da var. Bu kadar üst seviye bir laptop bu kadar ucuza satılır mı? İşin içinde bir iş var diye düşünebilirsiniz. Yorumları okuyarak karar vermenizi öneririm.

120 GB ile kalıyorsun arttırmak için mecbur SSD değişmen gerekiyor ayriyeten slotu yok 120 GB günümüz için yeterli değil.

Bu var fakat bu fiyatlara ikinci elde 17 inc. 8 GB RAM i3 3.nesil 120GB SSD'li kozmetik durumu iyi bir laptopu daha uyguna bulmanız muhtemel.

Bunun yeterli olacağını düşünüyorum. Site hakkında bir bilginiz varmı, güvenilir midir ?

Bunun yeterli olacağını düşünüyorum. Site hakkında bir bilginiz var mı, güvenilir midir?

Sitede bütün cihazları fiyat düşük satıyorlar şikayetvar. Comda çok şikayet var güvenilir değil galiba.

Geri
Yukarı