3500 TL Laptop Tavsiyesi

MSI GP62 LEOPARD PRO CORE İ7 6700HQ 2.6GHZ-8GB-1TB HDD-15.6''-GTX950M 2GB-W10 bu nasil elden almak istiyorum net e pek guvenmiyorum ya bu yada monster abra a7 v6.3
Mağazalarda fiyatlar aşırı şişiriliyor. Eğer İstanbuldaysan Ebrar Bilgisayarın ofisinden alabilirsin.
Ayrıca Ebrar Bilgisayardan bende dahil bir çok kişi alış veriş yaptı. Sorun çıkmadı.
Benim önerdiğim bilgisayarda GTX 960M var ve aralarında ciddi bir fark var 950M ile.

Kardeşim bende 3500 tl bütçe ile bilgisayar arıyorum msı öneren çok oldu ama şikayetçi insan fazla birde sadece istambul da yetkili servisi var sizce alınır
mı ?

Kardeşim bende 3500 tl bütçe ile bilgisayar arıyorum msı öneren çok oldu ama şikayetçi insan fazla birde sadece istambul da yetkili servisi var sizce alınır
mı ?
Bence alınır. Servis konusunda çoğu teknolojik marka öyle çalışıyor. Aksi bir durumda kargoyla yolluyorsunuz.

Kardeşim ebrar bilgisayar guvenilirmi bide ofisi nerde istanbulda oturuyorum
Aziz Mahmud Hüdayi Mah. Halk Cad. Erzi İş Merkezi No:20 K:2 D:3 Üsküdar / İstanbul
Gitmeden önce bi ara görüş yine de ne olur ne olmaz. Belki ellerinde stokta yoktur falan.
0216 532 18 21 - 0216 532 35 62

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı