3500 TL monitör tavsiyesi

Bütçe
3500

Yusuf Levent

Decapat
Daha fazla  
PCH V1.2 / RYZEN 5 5500 / RADEON RX 6700 / 512 GB NVME M2 SSD / 16 GB 3600 MHZ DDR4 RGB GAMING OYUNCU BİLGİSAYARI
Arkadaşlar yakın zamanda bu sistemi sipariş ettim. FPS rekabetçi oyun, RDR2 gibi hikayeli oyunlar vs. genel olarak kullanacağım bir monitör arıyorum.
Bu monitör çok fazla karşıma çıktı özelliklerine göre çok ucuz geldi çok bir bilgim olmadığı için emin olamadım. ASUS TUF'larda da ghosting olabileceğine dair birkaç farklı yerde okudum emin olamadım.
Bir diğer bulduğum monitör de bu yardımcı olursanız sevinirim.

PCH V1.2 / RYZEN 5 5500 / RADEON RX 6700 / 512 GB NVME M2 SSD / 16 GB 3600 MHZ DDR4 RGB GAMING OYUNCU BİLGİSAYARI
Arkadaşlar yakın zamanda bu sistemi sipariş ettim. FPS rekabetçi oyun, RDR2 gibi hikayeli oyunlar vs. genel olarak kullanacağım bir monitör arıyorum.
Bu monitör çok fazla karşıma çıktı özelliklerine göre çok ucuz geldi çok bir bilgim olmadığı için emin olamadım. ASUS TUF'larda da ghosting olabileceğine dair birkaç farklı yerde okudum emin olamadım.
Bir diğer bulduğum monitör de bu yardımcı olursanız sevinirim.

Hocam hikayeli oynuyorsanız ben bunu öneririm

Ben de 1 2 hafta önce aldım çok memnunum ghosting sorunuyla karşılaşmadım zaten ürünün yorumlarindada 1 kaç kişi hariç ghosting olduğuna dair çok yorum yok genelde Excalibur monitörlerde o tarz şeyler var diye biliyorum.

Hocam hikayeli oynuyorsanız ben bunu öneririm

Ben de 1 2 hafta önce aldım çok memnunum ghosting sorunuyla karşılaşmadım zaten ürünün yorumlarindada 1 kaç kişi hariç ghosting olduğuna dair çok yorum yok genelde Excalibur monitörlerde o tarz şeyler var diye biliyorum.
Ben de bunu bulmuştum fakat şurada arkadaş kronik sorunlu demiş şüphelendim.

Ben de bunu bulmuştum fakat şurada arkadaş kronik sorunlu demiş şüphelendim.

Hocam. Şüpheliyseniz almayın ben bir sorun yaşamadım ama belki sizde olabilir.

Dediğim gibi çok bilgim yok farka değer diyorsanız almışken iyisini almak mantıklı tabii.

Hocam butcenizin üstü ama güzel bir monitör bunu alabilirsiniz.

Geri
Yukarı