3500 TL oyun bilgisayarı toplama

Luqie

Centipat
Selamlar ben bir oyun bilgisayarı toplamayı düşünüyorum ama çok da fazla bilgim yok.

Bir kaç sistem buldum alınır mı yardım ederseniz çok sevinirim bütçem 3500 3800 gibi bir şey.

1: Teknobiyotik E1 Intel i3 9100F 3.6GHz, RX570 4GB, 8GB Ram, 240GB SSD Oyuncu Bilgisayarı | Teknobiyotik
2: AMD Ryzen™ 3 2200G 3.5GHz, RX570 4GB, 8GB DDR4, 240GB SSD Oyun Bilgisayarı - Ekran Kartlı Oyuncu Bilgisayarı - Oyuncu Bilgisayarı - Bilgisayar | Teknobiyotik
3: 4: UNLOST ECO v2 - inventus

Almaya değer olan var mı ya da daha iyi sistem öneriniz var mı bu arada üçüncüde 2666MHz'lik anakarta 3000MHz RAM vermişler tavsiyeniz nedir ben bilemedim fiyat performans hangisi daha iyi ya da daha iyi öneriniz varsa şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben bunları tavsiye etmiyorum. Teknobiyotik E1 Versiyon 2020 - AMD Ryzen 3 1200 3.1GHz, RX570 4GB, 8GB Ram, 240GB SSD Oyuncu Bilgisayarı | Teknobiyotik.
Buna bakabilirsiniz. Kalan para ile HDD ya da bazı güncelleştirmeleri yapabilirsiniz.
yani onları almaktansa bunu almak daha mantıklı upgrade de yapabilirim aslında ama bir diğer soru bunun içindeki power supply sıkıntı çıkarır mı veya darboğaz gibi herhangi bir sorun yaşanır mı bilmek istedim

Yani onları almaktansa bunu almak daha mantıklı upgrade de yapabilirim aslında ama bir diğer soru bunun içindeki Power Supply sıkıntı çıkarır mı veya darboğaz gibi herhangi bir sorun yaşanır mı bilmek istedim.

Merak etme sıkıntı olmaz. Tüm bilgisayarlar arasında seçim yapıyorum ve en iyisi buydu.

Ben bunları tavsiye etmiyorum. Teknobiyotik E1 Versiyon 2020 - AMD Ryzen 3 1200 3.1GHz, RX570 4GB, 8GB Ram, 240GB SSD Oyuncu Bilgisayarı | Teknobiyotik.
Buna bakabilirsiniz. Kalan para ile HDD ya da bazı güncelleştirmeleri yapabilirsiniz.

Bu sistem gayet guzel fakat 1200 AF bazi islemci agirlikli oyunlarda RX 570i tam besleyemiyor dalgali GPU kullanimi yaşayabilirsiniz almisken 400TL verip 1600 alin kafaniz rahat etsin ileride de RAM veya depolama takviyesi yapabilirsiniz.

Bu sistem gayet guzel fakat 1200 AF bazi islemci agirlikli oyunlarda RX 570I tam besleyemiyor dalgali GPU kullanimi yaşayabilirsiniz almisken 400TL verip 1600 alin kafaniz rahat etsin ileride de RAM veya depolama takviyesi yapabilirsiniz.

Hayır, çoğu zaman besliyor. Üstelik bütçe 3000 TL. 400 TL nasıl versin?

Bu sistem gayet guzel fakat 1200 AF bazi islemci agirlikli oyunlarda RX 570i tam besleyemiyor dalgali GPU kullanimi yaşayabilirsiniz almisken 400TL verip 1600 alin kafaniz rahat etsin ileride de RAM veya depolama takviyesi yapabilirsiniz.
çok teşekkürler onu deneyeceğim hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı