3500 TL Oyun İçin Dizüstü Önerisi

Aslında başlık yanlış yazılmış modlar tarafından sadece oyun değil ben genel kullanıcıyım oyun, film,ödev, herşeyden biraz biraz. HP nin bu modelinde ısınma yokmuş forumda incelemesi var ısınma yoksa HP tercih edilmeli mi yoksa MSI mı?

Kendimi iyi ifade edemedim. Bize sunduğun modelleri değil, markaları kıyasladım. Benim fikrimce Hp modelinin incelemesi varsa alınabilir. Dizüstü soğutucuları ile, olursa ısı sorununu azaltmayı deneyebilirsin faydası olur..

HP'yi eğer sadece ekranın büyüklüğünden dolayı almıyorsan büyük hata yapıyorsun.Büyük ekran çoğu kişi için bir avantaj senin neden istemediğini anlamadım.
i7 ile i5 arasında bir seçim yapmana gerek yok , oyun oynayacaksan ekran kartına önem vermelisin.Ama gidipte i3 işlemcili bir dizüstü alma :)

HP'yi eğer sadece ekranın büyüklüğünden dolayı almıyorsan büyük hata yapıyorsun.Büyük ekran çoğu kişi için bir avantaj senin neden istemediğini anlamadım.
i7 ile i5 arasında bir seçim yapmana gerek yok , oyun oynayacaksan ekran kartına önem vermelisin.Ama gidipte i3 işlemcili bir dizüstü alma :)
HP alacağım gibi şuan da ama şunu soracağım hazirandan sonra Ryzen işlemcili laptoplar çıkıyormuş. Bunları beklemeye gerek var mı ?

Ryzen laptoplar çıkınca bu laptoplar ucuzlar mı ?

HP alacağım gibi şuan da ama şunu soracağım hazirandan sonra Ryzen işlemcili laptoplar çıkıyormuş. Bunları beklemeye gerek var mı ?

Ucuzlayacağını pek sanmıyorum Ryzen işlemciler çıkarken de Intel işlemcilerin fiyatında bir ucuzlama olacağı hakkında söylentiler çıkmıştı.Tabii ki hevesimiz kursağımızda kaldı ve ucuzlamadı :)
Eğer Ryzen'in dizüstü için kullanacağı işlemciler Intel'den daha iyi olacaksa bekleyebilirsin, ama bundan da biraz şüpheliyim.

Dolar kuru dansöz misali oynuyor. İnternette bu yılın sonu deniliyor ama kesin kaynak yok sanırım.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı