3500 TL oyun için monitör önerisi

Bütçe
3000-3500 TL

raskreia

Centipat
Öncelikle merhabalar, genellikle FPS nadiren hikayeli oyunlar oynuyorum. Görüntü kalitesine önem veriyorum. Pivot olursa güzel olur. Bütçem 3000-3500 TL arası. 144-165 hz(tercihen 165) 1 MS 23"-24" arası oyuncu monitörü önerebilir misiniz?

Birde trendyoldan sipariş versem herhangi bir sorun olur mu?

Baktığım birkaç monitör var bunlar içinde yorum yaparsanız sevinirim, şimdiden teşekkürler.

Baktıklarım:
-Asus VG249Q1R 165Hz 1Ms

-Asus Tuf Gaming VG248QG 165Hz 0.5Ms

-Asus Tuf Gaming vg24vqr 165hz

-Asus Tuf Gaming VG249Q 144Hz 1Ms

Son düzenleme:
Öncelikle merhabalar, genellikle FPS nadiren hikayeli oyunlar oynuyorum. Görüntü kalitesine önem veriyorum. Pivot olursa güzel olur. Bütçem 3000-3500 TL arası. 144-165 Hz(tercihen 165) 1 ms 23"-24" arası oyuncu monitörü önerebilir misiniz?

Bir de Trendyol'dan sipariş versem herhangi bir sorun olur mu?

Baktığım birkaç monitör var bunlar içinde yorum yaparsanız sevinirim, şimdiden teşekkürler.

Baktıklarım:
-Asus VG249Q1R 165Hz 1Ms

-Asus Tuf Gaming VG248QG 165Hz 0.5Ms

-Asus Tuf Gaming vg24vqr 165hz

-Asus Tuf Gaming VG249Q 144Hz 1Ms

Şahsım olarak şöyle; elektronik biraz şans işi de olmasıyla beraber Trendyol gibi sitelerden sipariş vermeni önermem. Satıcılar bildiğiniz üzere tekil mağazalar/kişiler olduğundan dolayı biraz başınız ağrıyabilir. Amazon'u linklediğin URL'deki ürün güzel. T&T NORTH'da problem çıkmayacaktır.

Şahsım olarak şöyle; elektronik biraz şans işi de olmasıyla beraber Trendyol gibi sitelerden sipariş vermeni önermem. Satıcılar bildiğiniz üzere tekil mağazalar/kişiler olduğundan dolayı biraz başınız ağrıyabilir. Amazon'u linklediğin URL'deki ürün güzel. T&T NORTH'da problem çıkmayacaktır.
Yorumunuz için teşekkür ederim. O ürün VG248QG TN panele sahip. Bilmediğim için soruyorum hiç IPS deneyimlemeyen birine çok farkeder mi renk kalitesi?

Yorumunuz için teşekkür ederim. O ürün VG248QG TN panele sahip. Bilmediğim için soruyorum hiç IPS deneyimlemeyen birine çok farkeder mi renk kalitesi?
Evet, biraz fark ediyor. Ama böyle "WoW,amazing" modunda değil hani. Diyorsan ki ileride böyle; grafikli oyun oynayacağım, hikaye oyunlarına, co-op grafik tabanlı oyunlara saracağım falan diyorsan 144 HZ tercih edip IPS al fakat ben genel olarak şu dönemlerde fps oyunu oynadığımdan dolayı benim için HZ daha önemli.

Geri
Yukarı