3500 TL Sistem Tavsiyesi

Bütçe
3000-3500
Birkaç alternatif önereceğim içinize sineni alırsınız. Sıralama şekli en performanslı üründen, daha az performanslı ürüne doğru olacak şekilde sıralayacağım.

1.1- GTX 970;

1.2- GTX 970;

1.3- GTX 970;

GTX 970 alacaksanız eğer mutlaka adamla görüşme sağladıktan sonra test edin veya ettirin. Coil Whine sorunu olup olmadığını sorun ve test edin. İkinci kartımıza gelecek olursak;

2.1- GTX 1050 Ti;

2.2 - GTX 1050 Ti;

2.3- GTX 1050 Ti;

Fiyatları makul ve temiz göründükleri için önerdim. Hepsi İstanbul içi ürünler, içinizin rahat etmesi amacıyla yine de almadan önce test edin.

3.1- GTX 960;

3.2- GTX 960;

3.3- GTX 960;

GTX 960, GTX 1050 Ti muadili bir kart bu yüzden önerdim. 800 TL verip 200 TL cebinize saklayabilirsiniz. RX 570 ve RX 580 mining için bir dönem çok çok fazla tercih edildiği ve eski kartlar olduğu için temiz bir ürün bulmak zor. Bu önerdiklerim arasından beğendikleriniz ile irtibata geçebilir ve arkadaşın önerdiği sistemi toplayabilirsiniz. Böylelikle sadece League of Legends değil birçok AAA oyunları da iyi veya kötüde olsa oynayabilirsiniz. Aynı zamanda paranızı efektif bir şekilde kullanmış olursunuz.

Son düzenleme:
Birkaç alternatif önereceğim içinize sineni alırsınız. Sıralama şekli en performanslı üründen, daha az performanslı ürüne doğru olacak şekilde sıralayacağım.

1.1- GTX 970;

1.2- GTX 970;

1.3- GTX 970;

GTX 970 alacaksanız eğer mutlaka adamla görüşme sağladıktan sonra test edin veya ettirin. Coil whine sorunu olup olmadığını sorun ve test edin. İkinci kartımıza gelecek olursak;

2.1- GTX 1050 Ti; GİGABYTE GTX 1050 Ti - Gigabyte Ekran Kartı İlanları sahibinden.com'da - 866601380

2.2 - GTX 1050 Ti;

2.3- GTX 1050 Ti;

Fiyatları makul ve temiz göründükleri için önerdim. Hepsi İstanbul içi ürünler, içinizin rahat etmesi amacıyla yine de almadan önce test edin.

3.1- GTX 960;

3.2- GTX 960;

3.3- GTX 960;

GTX 960, GTX 1050 Ti muadili bir kart bu yüzden önerdim. 800 TL verip 200 TL cebinize saklayabilirsiniz. RX 570 ve RX 580 mining için bir dönem çok çok fazla tercih edildiği ve eski kartlar olduğu için temiz bir ürün bulmak zor. Bu önerdiklerim arasından beğendikleriniz ile irtibata geçebilir ve arkadaşın önerdiği sistemi toplayabilirsiniz. Böylelikle sadece League of Legends değil birçok AAA oyunları da iyi veya kötüde olsa oynayabilirsiniz. Böylelikle paranızı efektif bir şekilde kullanmış olursunuz.

Zamanınızı ayırdığınız için teşekkür ederim. İnceleyeceğim.

Zamanınızı ayırdığınız için teşekkür ederim. İnceleyeceğim.

Rica ederim. Doğru yatırım yapın, 3.500 TL bütçe ayırıp GTX 1660 - I5 9400F bir sistem almıştım vaktinde, şu an piyasada muadil sistemler nereden baksanız 4.500-5.000 TL gibi fiyatlara satılıyor. Uzun bir müddet daha işimi göreceğide aşikar.

Rica ederim. Doğru yatırım yapın, 3.500 TL bütçe ayırıp GTX 1660 - i5 9400F bir sistem almıştım vaktinde, şu an piyasada muadil sistemler nereden baksanız 4.500-5.000 TL gibi fiyatlara satılıyor. Uzun bir müddet daha işimi göreceğide aşikar.

970'ler gayet hoşuma gitti. Fakat belirttiniz coil whine sorunu ve 3.5GB VRAM problemi olup olmadığını nasıl anlayacağım hiç sistem toplamadım.

Coil whine kendini belli eder zaten, VRAM kısmına gelecek olursak GTA V testi yapın ve VRAM sınırlarını 4 GB dolaylarına kadar artacak şekilde ayarları arttırın. Standart VRAM sorunu olmayan bir GTX 970 kartın aynı ayarlarda ne kadar performans gösterdiğine bakın ve kıyaslayın. Yani kartı zorlayacak ayarlarda oynamayı deneyin.

970'ler gayet hoşuma gitti. Fakat belirttiniz coil whine sorunu ve 3.5GB VRAM problemi olup olmadığını nasıl anlayacağım hiç sistem toplamadım.

Elden düşmüş ikinci el artık kartlarla uğraşma boşuna.
CS:GO, Valorant LoL, GTA 5 çok rahat oynatabilecek bir kart.
Buyurun:

Yeni konular

Geri
Yukarı