3500 TL Sistem

fpr213

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar baslıkta belirttigim gibi 3500 TL bütcem var oyunlara karsı kücüklügümden beri büyük bir haz duyuyorum. Sizden 3500 TL'ye euro truck simulator 2 gta 5 shadow of mordor gibi oyunları ultra very high gibi örnegin gta 5 very high bazı ayarlar high 80 fps düsmeden oynamak istiyorum. Monitör de dahil olsa çok iyi olur iyi forumlar.
GTX 960 GTX 970 Tabanlı olsa iyi olur r9 serisine pek güvenemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Fiyat:3.539 Tl
Screenshot_2015-12-31-18-51-57.png

@fpr123 arkadaşım sistemin bence kesinlikle bu olmalı. Hem DDR4, hem SkyLake, Hem OC yapılabilir. İstersen birazcık daha paran varsa GTX970'i Asus veya MSI al. Bu da kötü değil. Ama bunun OC yapılabilir mi bilmiyorum. Eğer MSI veya Asus alırsan OC yapabilirsin. Hemde DDR4 Skylake OC yapılabilir bir sistem olmuş.

@fpr123 arkadaşım sistemin bence kesinlikle bu olmalı. Hem DDR4, hem SkyLake, Hem OC yapılabilir. İstersen birazcık daha paran varsa GTX970'i Asus veya MSI al. Bu da kötü değil. Ama bunun OC yapılabilir mi bilmiyorum. Eğer MSI veya Asus alırsan OC yapabilirsin. Hemde DDR4 Skylake OC yapılabilir bir sistem olmuş.
Teşekkürler ekran kartı Galax hof gerek oc performansı ve soğutması yönünden gayet güzel bir ekran kartı bunu alıcam sanırım.

Teşekkürler ekran kartı Galax hof gerek oc performansı ve soğutması yönünden gayet güzel bir ekran kartı bunu alıcam sanırım.
Ozaman al. Çok güzel bir sistem olmuş gerçekten. Gelecekte de 120GB'lık veya 240GB'lık bir SSD ile sistemi şaha kaldırırsın diye düşünüyorum.

Bir türlü nasip olmamıştı cidden şu anki bilgisayarımda Amd athlon 64 x2 3600+ işlemci ve 9400 GT ekran kartı var yani anlıyacağın murat 131'den inip bmw 760li'ye binmek gibi olucak.

Teşekkürler senden rica etsem yukarıdaki arkadaşın topladığı sistemi toplarmısın ben şimdi topladım ekran kartı 1.333 tl küsür ama ekran görüntüsünde 1078 tl gösteriyordu benmi yanlış görüyorum yoksa.

Teşekkürler senden rica etsem yukarıdaki arkadaşın topladığı sistemi toplarmısın ben şimdi topladım ekran kartı 1.333 tl küsür ama ekran görüntüsünde 1078 tl gösteriyordu benmi yanlış görüyorum yoksa.
Yanlış görmüyorsunuz. Ancak yukarıda gördüğünüz fiyat KDV eklenmemiş fiyatı. KDV eklenince dediğin fiyatın gelmesi gayet normal. Siz bu sistemi tamamen Sinerji'den toplar mısınız? Bütçeye denk geliyor mu bir kontrol ederseniz sevinirim. Ona göre sistem üzerinde kısmalara gidebiliriz

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı