3500 TL'ye 1650S sistem?

teşekkür ederim.
son olarak sizce bu sistemi direk mı alayım yoksa bu sistemi
alıp psu sunu shp 650 ile değişip garantiye mı alayım sistemi?
Ikisi de aynı ücrete geliyor
Bu attığın sistem güzel knki hem fiyatı da daha ucuz. Kasalara bak hangisi hoşuna giderse onu al. Ama son attığın sistemin Ram'i 2400mhz karar senin ama ben lsam 2. sistemi alır üstüne bir de ssd eklerdim.
Bir de psu 650w olması bir ayrıcalık tabiki ileride sistemini upgrade ettiğinden PSU'yu düşünmekzorunda kalmayacaksın
Ama şunu da söylemeliyim ki rampage kasanıjn soğutması frisby'e göre daha iyi ayrıcafrisby'nin 650w olmasına da fazla aldanma rampagedeki 600w'dan bile düşük belki çünkü 80+ sertifikasına sahip değil.

Bu attığın sistem güzel knki hem fiyatı da daha ucuz. Kasalara bak hangisi hoşuna giderse onu al. Ama son attığın sistemin Ram'i 2400mhz karar senin ama ben lsam 2. sistemi alır üstüne bir de ssd eklerdim.
Bir de psu 650w olması bir ayrıcalık tabiki ileride sistemini upgrade ettiğinden PSU'yu düşünmekzorunda kalmayacaksın
Ama şunu da söylemeliyim ki rampage kasanıjn soğutması frisby'e göre daha iyi ayrıcafrisby'nin 650w olmasına da fazla aldanma rampagedeki 600w'dan bile düşük belki çünkü 80+ sertifikasına sahip değil.
ben elektrik giderse diye korkuyorum sağlam bir psu alayım ki tüm sistem çöp olmasın bir anda.
Geçen sistemimi öyle kaybetmiştim.

ben elektrik giderse diye korkuyorum sağlam bir psu alayım ki tüm sistem çöp olmasın bir anda.
Geçen sistemimi öyle kaybetmiştim.
Sağlam CPU istiyorsan Rampage'li modeli al onun CPU'su daha iyi. Kısaca özetlemek gerekirse 3400tl verebilirim dersen o ilk attığımız sistemi al ama pahalı gelir dersen 3100tllik olanı da alabilirsin. Seçim senin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı