3500 TL'ye Android Telefon Önerisi

Casper zaten alınmaz da, Realme 7 Pro da alınmaz. 4000TL'ye yakın telefonda 720G çok kötü. Ek olarak epey iyi bir site değil, bilginize.

Hocam önerdiğiniz telefonda 730G var ve arada abartılı derecede fark yok?
Realme'yi gömmek için elinizden gelen her şeyi yapıyorsunuz cidden.
Bu işi abartmadınızmı sizce?
Ayrıca M51 çok ağır ve kaba duran bir cihaz önerdiğiniz cihazın kötü yanlarını da söyleyin de alacak kişi aldıktan sonra pişman olmasın.

Ayrıca M51 çok ağır ve kaba duran bir cihaz önerdiğiniz cihazın kötü yanlarını da söyleyin de alacak kişi aldıktan sonra pişman olmasın.
MIUI'ın kötü olduğunu kabulleniş, onu da zamanla öğrenir, anlar umarım.

Kameraya ve inceliğe önem verdiğinizden dolayı Oppo Reno 4 bakabilirsiniz.

MIUI'ın kötü olduğunu kabulleniş, onu da zamanla öğrenir, anlar umarım.

Kameraya ve inceliğe önem verdiğinizden dolayı Oppo Reno 4 bakabilirsiniz.
Bozulan telefonumu bir şekilde tamir etmeyi başardım. Parmak izi okuyucu sizlere ömür. 😢
Peki Redmi Note 10 sizce iyi mi?
4 GB RAM'e sahip olması çok kötü ama bi ihtimal 6 GB'lık modeli varsa 3100-3400 TL arasında olursa almaya değer mi sizce?

Bozulan telefonumu bir şekilde tamir etmeyi başardım. Parmak izi okuyucu sizlere ömür. 😢
Peki Redmi Note 10 sizce iyi mi?
4 GB RAM'e sahip olması çok kötü ama bir ihtimal 6 GB'lık modeli varsa 3100-3400 TL arasında olursa almaya değer mi sizce?

Hocam değmez bir Note 10 Pro'nun eli ayağı düzgün gibi onunda 4000 TL altı olmasını ben pek beklemiyorum. Bir de Note 10 alınmaz hocam çok ısınır o telefon.

Hocam değmez bir Note 10 Pro'nun eli ayağı düzgün gibi onunda 4000 TL altı olmasını ben pek beklemiyorum. Bir de Note 10 alınmaz hocam çok ısınır o telefon.
Bir çok arkadaş da Oppo Reno 4 önerdi ama bana göre bataryası zayıf gibi geldi. Adam akıllı bilgi de yok maalesef.

Önerebileceğiniz ne var?

Bir çok arkadaş da Oppo reno 4 önerdi ama bana bataryası zayıf gibi geldi. Adam akıllı bilgi de yok maalesef.

Önerebileceğiniz ne var?

Hocam iPhone 12'nin bataryasına bakın 2815 mAh ama 2815 mAh gibi gidiyor mu hayır sadece batarya önemli değil bir de zaten çok düşük de değil AMOLED ekranı da var kamerası önemli değilse Realme 7 Pro'ya bakabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı