3500 TL'ye iMac alınır mı?

iMac 2013 en düşük opsiyon olarak i5 4570S ile geliyor yani LGA 1150 soket bu yüzden 4. nesil harici takamaz anakart değiştirdi ise nasıl uydurdu onu bu iMac cihazına yalan söylüor ya da işlemciyi salladı 4. nesil i5 vardır içinde %99

Ben satın almazdım, bunun yerine bir miktar daha ekler sıfır mac mini satın alırdım. Her ihtimalde daha yüksek performans verir.

Biraz daha fazla bütçe gerekiyor, EVET, ama bu ürünler sıfır ve bahsedilen üründen çok daha yüksek performans verir.

Ben satın almazdım, bunun yerine bir miktar daha ekler sıfır Mac mini satın alırdım. Her ihtimalde daha yüksek performans verir.

Biraz daha fazla bütçe gerekiyor, evet, ama bu ürünler sıfır ve bahsedilen üründen çok daha yüksek performans verir.

Hocam 2'si bam başka cihazlar :D iMac isteyen birine böyle bir cihaz gereksiz olur laptop isteyene masaüstü önermek gibi bir şey.

1626716640456.png

TDK.

Hocam 2'si bam başka cihazlar :D iMac isteyen birine böyle bir cihaz gereksiz olur laptop isteyene masaüstü önermek gibi bir şey.
Sonuçta ikiside masaüstü tadında, birinde ekran var diğerinde, ekranı siz ekliyorsunuz :)

Belki daha önce arkadaş görmemiştir diye paylaşmak istedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı