3500 TL'ye kadar halı saha ayakkabısı önerisi

Becce10

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.
Sosyal'de de çok araştırdım fakat önerilen markalar ya tedavülden kalkmış ya satışını bulamıyorum.
39 yaşında, genelde ofansif oynayan, şut çekmeyi ve top kontrolünü iyileştirecek halı saha ayakkabısı önerisi istiyorum, haftada 1 maç yapıyorum, biraz kilo da var.
Bütçem 3500 civarına kadar.
Şu an halihazırda piyasada bulunan modellerden önerebileceğiniz var mıdır? Çok kararsız kaldım.
Aslında karar verdim ama mesela Nike Tiempo Legend 9 Pro bulamıyorum hiçbir yerde (fiziki olarak deneyerek almak istiyorum aslında)

Ulaşabileceğim iki model kaldı.
Adidas Copa Pure. 4 TF.
Nike Tiempo Legend 10 Academy.

Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar.
Sosyal'de de çok araştırdım fakat önerilen markalar ya tedavülden kalkmış ya satışını bulamıyorum.
39 yaşında, genelde ofansif oynayan, şut çekmeyi ve top kontrolünü iyileştirecek halı saha ayakkabısı önerisi istiyorum, haftada 1 maç yapıyorum, biraz kilo da var.
Bütçem 3500 civarına kadar.
Şu an halihazırda piyasada bulunan modellerden önerebileceğiniz var mıdır? Çok kararsız kaldım.
Aslında karar verdim ama mesela Nike Tiempo Legend 9 Pro bulamıyorum hiçbir yerde (fiziki olarak deneyerek almak istiyorum aslında)

Ulaşabileceğim iki model kaldı.
Adidas Copa Pure. 4 TF.
Nike Tiempo Legend 10 Academy.

Yardımcı olursanız sevinirim.
Magazada denemeden alma hocam, ayak tarakli mi? Ona gore onerebilirim

Magazada denemeden alma hocam, ayak tarakli mi? Ona gore onerebilirim
fiziki almaya calısıcam zaten, modele karar verebilirsem magazasını araştırıcam, Bursa'da bulabilirsem alıcam, ayağım taraklı sayılmaz, bir iki arkadaşa sordum, normal dediler, ayagımda bir gariplik yok yani :))
normal ayak no 42 bu arada, sanırım önemli bazı ayakkabılarda

Yeni konular

Geri
Yukarı