3500 TL'ye klavye ve kulaklık önerisi

Deniz d

Hectopat
Daha fazla  
Bütçeyi biraz daha çıkabilirim. Şimdiden teşekkürler.

Klavye olarak bunu düşünüyorum Razer BlackWidow V3 Tenkeyless Green Switch Kablolu Mekanik Oyuncu Klavyesi Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Mouse olarak da DeathAdder V2 Pro'yu sipariş verdim.

Son düzenleme:
Kablosuz attıklarım iyi mi sizce hocam.
Konu içinde paylaştığınız kulaklık ses kalitesi açısından bolca şikayet edilen bir kulaklık. Onun yerine Steelseries Arctis 1 alabilirsiniz.
Konu içinde paylaştığınız klavye ise gayet güzel, fakat aşırı sesli bir klavyedir. Eğer aile ortamında vs. size sıkıntı çıkaracaksa hiç almayın, onun yerine Asus ROG Strix Scope RX alabilirsiniz. BlackWidow V3'e göre sesi daha az ve toktur.

Konu içinde paylaştığınız kulaklık ses kalitesi açısından bolca şikayet edilen bir kulaklık. Onun yerine Steelseries Arctis 1 alabilirsiniz.
Konu içinde paylaştığınız klavye ise gayet güzel, fakat aşırı sesli bir klavyedir. Eğer aile ortamında vs. size sıkıntı çıkaracaksa hiç almayın, onun yerine Asus ROG Strix Scope RX alabilirsiniz. Black Widow v3'e göre sesi daha az ve toktur.

Hocam odamda kullanacağım sıkıntı olmaz.

Hocam odamda kullanacağım sıkıntı olmaz.

Ama 500 daha koyup bilek desteğine gerek var mı sizce hocalarım onda göre sipariş vereceğim.

Konu içinde paylaştığınız klavye ise gayet güzel, fakat aşırı sesli bir klavyedir. Eğer aile ortamında vs. size sıkıntı çıkaracaksa hiç almayın, onun yerine Asus ROG Strix Scope RX alabilirsiniz. Black Widow v3'e göre sesi daha az ve toktur.

SteelSeries'ten memnun olmayan çok var hocam ses kasma konusunda FPS oynayacağım daha çok.

Son düzenleme:
SteelSeries'ten memnun olmayan çok var hocam ses kasma konusunda FPS oynayacağım daha çok.
Aslında Corsair Void Elite önerecektim fakat fiyatı uçmuş resmen. Sabaha karşı konuyu ''Öne Çıkar'' seçeneğine tıklayarak öne çıkarırsanız daha çok öneri gelecektir.
Ama 500 daha koyup bilek desteğine gerek var mı sizce hocalarım onda göre sipariş vereceğim.
Gerek yok hocam, klavyenin kendisi zaten 1500 TL, 500 TL'ye bilek desteği alıp da ne yapacaksınız?

Aslında Corsair Void Elite önerecektim fakat fiyatı uçmuş resmen. Sabaha karşı konuyu "öne çıkar" seçeneğine tıklayarak öne çıkarırsanız daha çok öneri gelecektir.

Gerek yok hocam, klavyenin kendisi zaten 1500 TL, 500 TL'ye bilek desteği alıp da ne yapacaksınız?

Bence de sadece kulaklık kaldı klavye yide sipariş vereceğim sabah.

Hocam bir de V2 Pro mousetada Chroma RGB var aynı anda aynı renk yapabiliyor muyuz klavye fareyi biliyor musunuz?

Razer Barracuda X RZ04-03800100-R3M1 Kablosuz Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe bu nasıldır sizce bu bütçeye zor çıkarım da denerim.

Yeni konular

Geri
Yukarı