3500 TL'ye Oyun Bilgisayarı Toplama

• Konuyu başlatan Kiraa
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 45
  • Görüntüleme 26B
Umut 3000 tl ye sistemler var monitör dhil olan onlara bakabilirsin

Msi ın kendi verdiği dönüştürücü uymuyor saçmalığa bak :)

@Kankırıboy Birşey sorucam siz bu sistemimi kullanıyorsunuz ?
M. Hakan arkadaşın verdiği sistemi kiraa yeni almış, benim sistemim kendi attığım resimdeki.

Umut 3000 tl ye sistemler var monitör dhil olan onlara bakabilirsin

Msi ın kendi verdiği dönüştürücü uymuyor saçmalığa bak :)
Dediğim gibi hdmi kablon varsa hdmi ile televizyona bağlayıp deneyebilirsin hdmi %100 sonuç verir. Dönüştüştürücünün uyduğunu düşünüyorsan vga sürücüsü kurulu değildir ondan kaynaklanır.

Sence M. Hakan arkadaşımızın verdıgı sıstemı alsam Ne bıleyım Battlefıeld 4 te ultrada kaç fps alırım Min - Max olaraktan
Biliyorsan bide DayZ oyununda

Sence M. Hakan arkadaşımızın verdıgı sıstemı alsam Ne bıleyım Battlefıeld 4 te ultrada kaç fps alırım Min - Max olaraktan
Biliyorsan bide DayZ oyununda
Battlefield 4 ü bende yeni aldım oynamaya başladım. İşlemcinin performansını bilemem ama ben O.C yapmadan 70 fps üstü ultrada rahatlıkla oynuyorum sizde o civarda oynarsınız
DayZ hakkında bi fikrim yok DayZ gtx 970 benchmarks yazarsan çıkar yakın değerler alırısn

Benim eskiden vga monitörüm için kullandığım dönüştürücü bu şekildeydi ve taktığım halde görüntü gelmemişti.
GTX 970 Ekrana goruntu gelmemesi | Technopat Sosyal hatta açtığım konuyu buldum sizinkisiyle aynı buyrun.
Ben onboard olarakta görüntü alamamıştım siz onboard da çalıştırıp msi in verdiği cd de driverı olması lazım onu kurup halledebilirsiniz.

89oy5d.jpg

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı