3500 TL'ye PS4 Fat kasa ve 2 kol alınır mı?

Sevgili dostlarım kavga etmenize gerek yok öncelikle hocam bende Slim dşündüm fakat tek kollu Slim bile 4 binden fazla o yüzden çift kollu fat kasa tercih ettim bir de üstüne 12 ay mağaza garantisi verince bence çok mantıksız değil.
Mantıksız değil ama 3.500'ün üzerine 100-250 koyduğunuz zaman Slim bulabiliyorsunuz hocam. Yukarıda 3.600'e attığım bir PS4 var, tek kollu ama. Yine aynı şekilde:

Sizin için garanti ve ikinci kol önemliyse FAT kasa da alabilirsiniz, üzmez yani.

Kavga etmiyorum, hiçbir fikir beyan etmemesine rağmen, gelip burada millete ''link atın'' diye emir veren birine haddini bildiriyorum. Konuyu dağıttıysam kusura bakmayın.

Mantıksız değil ama 3.500'ün üzerine 100-250 koyduğunuz zaman Slim bulabiliyorsunuz hocam. Yukarıda 3.600'e attığım bir PS4 var, tek kollu ama. Yine aynı şekilde:

Sizin için garanti ve ikinci kol önemliyse fat kasa da alabilirsiniz, üzmez yani.

Kavga etmiyorum, hiçbir fikir beyan etmemesine rağmen, gelip burada millete "link atın" diye emir veren birine haddini bildiriyorum. Konuyu dağıttıysam kusura bakmayın.

Hocam abimle beraber pes FIFA atmalık için alacağım hazır yaz tatilenede girdik köye falan götürmelik bir şeyler arıordum bildiğim kadarıyla fat kasa ile Slim özellik olarak aynı Pro farklı oluyorr die biliorum yanlışım varsa düzeltin.

Hocam abimle beraber pes FIFA atmalık için alacağım hazır yaz tatilenede girdik köye falan götürmelik bir şeyler arıordum bildiğim kadarıyla fat kasa ile Slim özellik olarak aynı Pro farklı oluyorr die biliorum yanlışım varsa düzeltin.
Yok hocam doğrusunuz zaten. Yalnız FAT kasa çok ısınıyor, sürekli olarak fan sesi çıkarıyor. O yüzden Slim daha mantıklı bir seçenek. Eğer PS4'ü kullanacağınız birisi daha varsa tabii ki çift kollu seçenek daha mantıklı. Slim alsanız 2.kola vereceğiniz parayla birlikte asgari 4.000 TL vermiş olacaksınız.

O açıdan bakınca FAT da alabilirsiniz. Ucuz Slim ilanı yakalarsanız ve güvenilir bir satıcıysa Slim alıp üstüne de 1 kol alabilirsiniz yine ikinci elden.

Arkadaşlar 3500 liraya slim bulunmuyorsa ölelim zaten.

1654683090791.png

Adam ciddi ciddi bunu yazmış :D

Yeni konular

Geri
Yukarı