PS4 fat kasa 2.el 500GB 3500TL alınır mı?

Hocam bende de sizin dediğinizin aynısı var. Eğer temizlik işlemleri yapıldıysa gıcır gıcır çalışır. Fakat yapılmadıysa emin olun uçak motoru gibi ötecektir bu konuda bayağı deneyimliyim. Ve şunu da eklemek istiyorum 500GB depolama alanı size yetmeyebilir. Tabii ki oynadığınız oyunlara bağlı. Fiyat olarak ise iyi sayılabilir ne de olsa ürünün durumunu bilmiyoruz.

Hocam bende de sizin dediğinizin aynısı var. Eğer temizlik işlemleri yapıldıysa gıcır gıcır çalışır. Fakat yapılmadıysa emin olun uçak motoru gibi ötecektir bu konuda bayağı deneyimliyim. Ve şunu da eklemek istiyorum 500GB depolama alanı size yetmeyebilir. Tabii ki oynadığınız oyunlara bağlı. Fiyat olarak ise iyi sayılabilir ne de olsa ürünün durumunu bilmiyoruz.

Hocam güzel bir yerden alacağım. Hem temizliyorlar hem de termal macun yeniliyolarda. Bende temizlenirse bir sorun olacağını düşünmüyom fakat internettede CPU srounu olabileceği yazılmış.

Hocam güzel bir yerden alacağım. Hem temizliyorlar hem de termal macun yeniliyolarda. Bende temizlenirse bir sorun olacağını düşünmüyom fakat internettede CPU srounu olabileceği yazılmış.

Hocam alacağın yere güveniyorsan tabii alabilirsin. Bende 2014'ten beri var ve uçak motoru da olsa cayır cayır çalışıyor.

Hocam bir de taşınabilir disk var mı PS4'te. Konsoldan pek anlamıyorumda.

Yani hocam ben hiç kullanmadım fakat ben PS4'ün içindeki Hard diski kullanmıyacağım diyorsan, farklı bir taşınabilir diske (çok oyun oynarım diyorsan en az 2TB) işletim sistemini atacaksın oyunları filan oraya kuracaksın ben görmüştüm adam 8TB Hard disk almış ona kurmuştu. YouTube'dan araştırabilirsin.

Haklısınızda 1400TL fark var Slim'le arasında.

Arasında ki fark bence 1500 TL kadar değil hocam.

1668953853911.png

1668953961661.png

Yeni konular

Geri
Yukarı