3500 TL'ye PS4 Pro alınır mı?

Hocam şu sıralarda elinize para geçmediği için mi sattınız yoksa öylesine RTX 2080 Super'i mi sattınız? Hocam bir de PS4'e 1000 TL daha az vereceğim dediniz. Siz RTX 2080S'i 2000 TL'ye mi sattınız?

8300'e sıfır almıştım 9800'e sattım diğer kartdanda bayağı bir kar yaptım yani kar ettiğim paradanda bin TL elime kalıyor hala demek istedim. PS4 Pro ile anlaşamadık hesabın şifresini vermeyecekmis ne öyle mal benim hesap senin kiracı gibi kalacağım aldığım malın tapusu bende olmalı girmem öyle işe dedim yakında Xbox Series X buldum martın18'inde alınma 3 aylık Game Pass hediyeli Türkiye Garantili onu aldım 6 bin TL'ye.

8300'e sıfır almıştım 9800'e sattım diğer kartdanda bayağı bir kar yaptım yani kar ettiğim paradanda bin TL elime kalıyor hala demek istedim. PS4 Pro ile anlaşamadık hesabın şifresini vermeyecekmis ne öyle mal benim hesap senin kiracı gibi kalacağım aldığım malın tapusu bende olmalı girmem öyle işe dedim yakında Xbox Series X buldum bu ayın 18'inde alınma 3 aylık Game Pass hediyeli Türkiye Garantili onu aldım 6 bin TL'ye.
Hocam azıcık daha bekleseymişsiniz birazcık daha pahalıya satıp kendinize PS5 alabilirdiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı