3500 TL'ye PS4 Pro alınır mı?

trnc60

Decapat
Daha fazla  
Herkese selamlar. Uzun bir süredir konsol alma niyetim var ama ne yapacağımı bilmiyorum.
Öncelikle PlayStation'ın özel yapımlarına acayip ilgim olduğu için PS almak istiyorum. Araştırmalarım sonucu PS4 Pro CUH-7216B'yi iki kol ve 4 tane oyunla birlikte Letgo'da 3500 TL'ye buldum fakat 5 sene önce çıkan bu konsola bu kadar para vermeyi ölü yatırım olarak görenlerin PS4 Pro yerine PS5 almamın daha doğru olacağını, zaten PS5'te geriye dönük oynamadığım özel oyunları zaten oynayabilirmişim ve ayrıyeten PS5 ilk çıkan sürüm olduğu için sıkıntılı olabileceği ve daha sonraki sürümü beklemenin daha mantıklı olacağını söyleyenler de var. Kafam iyice karıştı.
Önerilerinizi bekliyorum, teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
PS5'ten daha da mantıklı bir yatırım malum oyun fiyatlarından dolayı. Bence gayet alınabilir eğer özel oyunları oynayıp tekrar satacaksan. Hatta ben olsam özel oyunları oynayıp sattıktan sonra Series S çekerim.

PS5 alabilecek kadar bütçeniz varsa PS4 Pro almak mantıksız. Eğer yoksa alınabilir hatta biraz pazarlık yapmayı deneyin.
Bütçem 7000 tl fakat şuanda ps5 fiyatları da zaten çok yüksek seyrediyor. Bu arada en son PS2'im vardı bayadır PS dünyasına uzağım.

PS5'ten daha da mantıklı bir yatırım malum oyun fiyatlarından dolayı. Bence gayet alınabilir eğer özel oyunları oynayıp tekrar satacaksan. Hatta ben olsam özel oyunları oynayıp sattıktan sonra Series S çekerim.
Peki PS4 pro'nun kronik sorunlu olduğu doğru mu? İkinci elde güvenmeliyim mi? Ve çok yüksek fan sesi çıkarttığını söyleyenleri de gördüm.

7 bin TL bütçe ile PS4 almazdım. Ne yapar eder biraz daha üzerine koyup PS5 alırdım.
Gerçekten yazık olur bu bütçeye. Ayrıca oyun fiyatlarının hali orta da. Bunu da göz önünde bulundur.

7 bin TL bütçe ile PS4 almazdım. Ne yapar eder biraz daha üzerine koyup PS5 alırdım.
Gerçekten yazık olur bu bütçeye. Ayrıca oyun fiyatlarının hali orta da. Bunu da göz önünde bulundur.
Türkiye şartlarında dolar yükseldikçe ps5 fiyatları artıyor en son 9500 tl idi. Stok sıkıntısının olduğu da söyleniyor. Kara cuma indirimlerinde uygun fiyata ps5 alabilir miyim sizce?

Türkiye şartlarında dolar yükseldikçe ps5 fiyatları artıyor en son 9500 tl idi. Stok sıkıntısının olduğu da söyleniyor. Kara cuma indirimlerinde uygun fiyata ps5 alabilir miyim sizce?

Stok sıkıntısı her yere vurdu. Bu yüzden doğru düzgün bir indirim beklemeyin derim. Peki PS şart mı?
Mesela Xbox Series S alır, aylıkta 30 lira karşılığında tüm oyunlara erişim sağlayabilirsin. Mağazası da var diye biliyorum. Her ay 30 TL veremezsen, güzel indirimler de birkaç oyun alabilirsin.

PS artık gerçekten zengin işi. Ben de PS4 var. Öylece yatıyor aylardır.

Yeni konular

Geri
Yukarı