3500 TL’ye sistem toplama

Kubilaysssss

Hectopat
Yer
İstanbul
Selamlar.

Ben bir PC almak istiyorum hazır ya da toplama olabilir. Tamamen sizin tavsiyelerinize kalmış. Bütçem 3500 civarı, 4000 olmasa iyi olur gerçekten, çok zorlayabilir. LoL, CS gibi oyunlar oynamak istiyorum; bir oyun daha var ama gereksinimleri yüksek oldugu icin saymıyorum (Ori and Blind Forest the Wisp). Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Selamlar.

Ben bir PC almak istiyorum hazır ya da toplama olabilir. Tamamen sizin tavsiyelerinize kalmış. Bütçem 3500 civarı, 4000 olmasa iyi olur gerçekten, çok zorlayabilir. LoL, CS gibi oyunlar oynamak istiyorum; bir oyun daha var ama gereksinimleri yüksek oldugu icin saymıyorum (Ori and Blind Forest the Wisp). Tavsiyelerinizi bekliyorum.
O bütçede güncel bir başlangıç seviyesi bilgisayar toplaman zor benim önerim attığım sistemi alman olucaktır.

Selamlar.

Ben bir PC almak istiyorum hazır ya da toplama olabilir. Tamamen sizin tavsiyelerinize kalmış. Bütçem 3500 civarı, 4000 olmasa iyi olur gerçekten, çok zorlayabilir. LoL, CS gibi oyunlar oynamak istiyorum; bir oyun daha var ama gereksinimleri yüksek oldugu icin saymıyorum (ori and blind Forest the wisp). Tavsiyelerinizi bekliyorum.

En doğru ve uygun sistemi sabah atacağım dostum. Şu an pek yazabilecek durumda değilim.

O bütçede güncel bir başlangıç seviyesi bilgisayar toplaman zor benim önerim attığım sistemi alman olacaktır.

Sizce sizin attığınızmı yoksa bu mu? Bu bütçeme daha uygun.
En doğru ve uygun sistemi sabah atacağım dostum. Şu an pek yazabilecek durumda değilim.
Tamam bekliyorum
O bütçede güncel bir başlangıç seviyesi bilgisayar toplaman zor benim önerim attığım sistemi alman olucaktır.
Ordamısınız ?

Son düzenleme:
Güç kaynağı, SSD dışında gayet iyi gibi. SSD'si kronik sorunlu diye biliyorum, Kingston A400 yapılabilir. Güç kaynağı ise hiç güvenilir değil, Dark Raider 500W alınabilir.
Eğer kronik sorunluysa SSD konusunda kesinlikle haklısın. Güç kaynağına bende pek güvenemedim, bütçeyi aşmasın diye mecburiyetten seçtim. Ama eğer bütçe esneyebiliyorsa dediğiniz modelle değiştirilebilir.

Güç kaynağı, SSD dışında gayet iyi gibi. SSD'si kronik sorunlu diye biliyorum, Kingston A400 yapılabilir. Güç kaynağı ise hiç güvenilir değil, Dark Raider 500W alınabilir.

Dostum 2 saattir forumda sana rastlıyorum da yorum alacaktım şu konuya bir bakar mısın sence nasıl fiyat R3 2200G ve RX 560'lı monitör klavye mouse dahil sistem - Technopat Sosyal. Ve arkadaşlar bir bakıma arkadaş için yardımı da dokunabilir diye giriyorum araya kusura bakmayın lütfen. Teşekkürler.

Aşağıdaki sistem 3862 TL tutuyor bütçe arttırabilirseniz öneririm.

Bütçe arttıramazsanız ekran kartını aşağıdakiyle değiştirebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı