35000 TL dizüstü bilgisayar önerisi

Bütçe
25000-35000
hocam ciddi misiniz? ryzen 7 5800h gayet iyi işlemci i7-12700h ile uçuk bir fark yok ve 3070 varken 4050 niye alsın? ve a15in hangi modeli link atar mısınız?

Ekranı da 17.3 inç hocam geniş ekran memnun kalırsınız.
DLSS 3 teknolojisi için alınır tabii ki, başka bir artısı yok. Denk kartlar zaten. Konu sahibi bu sistem de güzel.

DLSS 3 teknolojisi için alınır tabii ki, başka bir artısı yok. Denk kartlar zaten. Konu sahibi bu sistem de güzel.
Denk derken? Ve asusun rami 8 gb o sistem için yetersiz.

8gb ram düşük, ileride eklersiniz.
Garantisi gider diye biliyorum hiç almayın bence hocam attığım lenovoyu alın.

Merhaba, yaklaşık 6 ay önce eski bilgisayarım arızalandı. Uzun zamandır bilgisayar piyasasını takip etmiyordum. Bu yüzden almadan önce size sormak istedim.

Birkaç sene sonra üniversiteye bilgisayar mühendisliği okumak için gideceğim. Ve hobi olarak da video düzenliyorum. Alacağım bilgisayarın bunları karşılayacak bir seviyede olması ve yeterli bir depolama alanına sahip olması gerekiyor.

Bu Excalibur bilgisayarı beğenmiştim fakat internette okuduklarıma göre pek fazla önerilmiyor. Fiyat konusunda çok fazla esneyemem.

Teşekkürler.

Bunu alabilirsin. Daha bu sabah 36k'ya 4060lı vardı erken yazsaydın önerirdim. Bu attığımın ekran kartı 140 watt.​

Bunu alabilirsin. Daha bu sabah 36k'ya 4060lı vardı erken yazsaydın önerirdim. Bu attığımın ekran kartı 140 watt.​

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oyun testi 1080p ve 2k

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oyun testi 1080p ve 2k
Rami düşük hocam.

Geri
Yukarı