35000 TL laptop önerisi

Bütçe
35.000 TL
Ah be hocam. Benim cihazımın aynısı değildir cihazın umarım.

Benim rehberimi atmışlar gösterdiğim ayarları uygularsan 5 saatin altında performans almazsın.

Gigabyte bakın gerçekten donanım olarak ASUS'un bile ilerisinde bir marka içinde 7000/5000 SSD var cidden muazzam fakat yazılım ekibi eğer varsa Izoly, Turbox'dan daha rezalet hakkımı helal etmiyorum Gigabyte'a! Birdaha asla aman aman.

Hocam yanlış anlamayın ama Asus alırım yazılım sorunlarıyla falan uğraşmam daha iyi.

Cihazlar aynı değilmiş hocam bu arada

Witcher 3'te test ettim ASUS ROG'dan FPS olarak düşük bile kalıyordu. İade için kargoya verdim iade edilince ASUS alacağım en azından yazılımı iyi sürekli BIOS sıkıntılı mı diye bakmak falan boş işler Gigabyte laptop almanızı önermem.

Para vermişken ROG alıp geçeceksin. Bilgilendirme yaparsın iade olur ve ROG eline ulaşırsa.

Pek mantıklı değil hocam bu arada isteklerinize uygun bu modelde mevcut pili falan uzun gider:

Hocam Legion dediğim gibi çok güzel. MUX'da var fakat 11600H ve 3060 için 33000 çok. Almayın derim ben.

Ayrıca 2K olmaz 3060'a uzun ömürlülük açısından.

Sağ olun hocam fikriniz için ASUS ROG farz oldu o zaman, iade yapılırsa onu almaktan başka çare yok.

HF265, 266 ve 267 arasında fark yok değil mi?

Pek mantıklı değil hocam bu arada isteklerinize uygun bu modelde mevcut pili falan uzun gider:

Zephyrus modelinde ısınma sorunu vardı 2021 modelinde. Forum kullanıcısı videosunu çekmişti. Bunun modelini bilmiyorum dikkat ederek alınabilir. Fakat ekran 2K ve 3060. ayrıca Zephyrus Gaming değil de bir tık iş odaklı olduğundan kısılmış 3060 versiyonu. 2K'da performansı berbat olur tahminimce.

Yeni konular

Geri
Yukarı